تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

آب بندی استخر با مواد نانو چسب Z90 :

چسب آببندی استخربا مواد نانو Z90 برای آببندی و عایق کاری انواع استخرهای بتنی عمومی شنا و خانگی در داخل باغ ویلا ، و مخازن ذخیره آب آشامیدنی و کشاورزی و آب بندی نما و کف سرویس های بهداشتی حمام و دستشویی مناسب بوده چسب آب بندیZ90 پایه رزین های آکریلیک با تکنولوژی مواد نانو ساخته شده محلول شیری رنگ بوده که پس از استفاده کاملا بیرنگ میشود چسب z90دمای بین (75- تا 350+) تحمل نموده و قابلیت استفاده با هر نوع دوغابی را دارا بوده و همساز با محیط زیست بوده در مقابل اشعه uv و گاز co2 و مواد شوینده مقاوم بوده و خاصیت ضد جلبک و خزه و باکتری داشته و برای منابع ذخیره آب آشامیدنی از نظر بهداشتی مناسب میباشد همچنین محلول چسب z90 دارای نفوذ عالی در بتن بوده و از نظر مقاومت و پیوستگی بین مصالح سازه را یکپارچه میکند محلول چسب Z90برای آببندی انواع نمای سیمانی ، آببندی پشت بام ، آببندی مخازن آب و فاضلاب ، آب بندی سرویس بهداشتی حمام و دستشویی و آشپزخانه ، آببندی تراس و پارکینگ ، و انواع سازه بتنی قابلیت اجرا دارد چسب Z90 را به چند صورت دوغابی و نرمه کشی سیمان انجام میشود.

مزایای چسب Z90 :

این محلول با ضخامت حداقل 300 میکرون تا 5 میلیمتر بر روی هر نوع سطوح سیمانی ، بتنی ، آجری ، سنگی ، چوب و گچی میباشد و باعث آب بتنی 100 درصدی محل آببندی می گردد مقاوم در برابرفشارهای منفی و مثبت آب و مواد شوینده اسیدی و قلیایی همچنین برای مخلوط با انواع رنگهای آکریلیک با پایه آب و روغنی برای آببندی رنگ سازگار میباشد .

روش اول:

در صورتی که پایه کار سیمانی باشد میتوانید یک پیمانه چسب Z90 با یک پیمانه آب آشامیدنی مخلوط کرده و سپس سیمان به پودر سنگ را یک به دو با محلول چسب و آب اضافه نمایید و بصورت دوغابی با فرچه نقاشی بصورت سه دست به فاصله زمانی تا خشک شدن دست قبلی بصورت عمودی و سپس افقی آببندی نمائید.

روش دوم :

محلول چسب Z90 را بصورت یک به یک با آب مخلوط کنید سپس سیمان و پودر سیلیس را نیز یک به یک با محلول چسب و آب بصورت دوغابی آماده نمائید و با پپ روی سطح کار بپاشید ومحلول را بصورت حداقل دودست به فاصله زمانی خشک شدن مرحله قبل ادامه دهید.

روش سوم رنگ ضد آب برای استخر و نمای ساختمان :

میزان سه واحد رنگ آکریلیک را با یک واحد چسب Z90 مخلوط نمایید و با قلمو یا پیستوله بر روی سطح نمای ساختمان یا سطح نهایی استخر بکشید در صورت استفاده از رنگ پلاستیک میزان ده واحد رنگ پلاستیک را با یک واحد چسب آببندی Z90 مخلوط نمائید و بر روی سطح نما یا استخر با فرچه نقاشی یا پمپ بپاشید. برای هر متر مربع آب بندی استخر و منابع ذخیره آب بتنی و سیمانی و آجری مقدار ۶۰۰ سی سی چسب بتن مورد نیاز است و برای رزین نما، ۳۰۰ سی سی چسب آب بندی Z90 مورد نیاز میباشد.

آماده سازی محل اجرای آببندی با چسب Z90 :

سطح سازه را از هرگونه آلودگی گرد و غبار، چربی و مواد نفتی مثل انواع روغن ها و رنگ های روغنی، سولفاته سیمان پاکسازی نمایید و جاهای سیقلی مثل سطح کاشی و سرامیک (نیاز به برداشت سطح سیقلی میباشد ) سپس با استفاده از روش آب پاشی سطح بتن و یا سیمانی را قبل از شروع به اجرای آببندی با چسبZ90 خیس نمایید. از محکم بودن سطح نهایی زیر کار آب بندی ، عدم وجود ترکهای سطحی یا عمقی در لایه زیر سازی، اطمینان حاصل نمایید ترمیم ترک های سازه را قبل از انجام مراحل آب بندی به روش های اصولی که در سایت موجود است انجام دهید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر