تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

هزینه ساخت استخر باغ :

برآورد هزینه های ساخت استخر باغ و جکوزی و انواع استخر خانگی سرپوشیده ، استخر عمومی شنا و مخازن بتنی ذخیره آب آشامیدنی شامل سه مرحله 1. هزینه خرید مصالح و تجهیزات مورد نیاز استخر 2. اجرت مراحل ساخت استخر و نصب تجهیزات و تاسیسات و موتورخانه استخر و جکوزی باغ ویلا 3.اجرت پیمانکار استخر ( مدیریت پیمان )که شامل 14 الی 18 درصد از هزینه های خرید مصالح و اجرت کار و هزینه های دیگر شامل حمل مصالح تا پای کار و کارگر و گود برداری کاسه استخر و هزینه بالاسری شامل 12 تا 7 درصد در هزینه های کل استخر ضرب میشود ساخت استخر به چند صورت اجرا میگردد.

روش اول:

با مصالح که بصورت پیمانکاری با قیمت مقطوع ( کنترات ) میباشد و کل مصالح مشخص و درصورتی قابل تغییر است که کارفرما مابه تفاوت هزینه مصالح مورد نظر خود را به پیمانکار ساخت استخر پرداخت نماید.

روش دوم:

بصورت مدیریت پیمان که با 14 تا 18 درصد محاسبه میگردد و بهترین روش در اجرای ساخت استخر باغ و استخرهای خانگی یا هر نوع استخر عمومی شنا و منابع ذخیره آب کشاورزی است در صورتی که ساخت استخر به پیمانکار خبره واگذار گردد دست کارفرما در انتخاب مصالح و اجرای کار بسیار باز است و بدلیل حضور مستمر مدیر پیمان و اجرای استخر طبق نظر کارفرما طبق نقشه مشکلات کمتری برای کارفرما و پیمانکار بوجود میآید و مدیر پیمان میتواند با گذاشتن اکیپ های فنی و زیر نظر خود و نظارت فنی بدون استرس از گرانی مصالح کار را طبق نظر کارفرما بصورت کاملا فنی به انجام برساند.

روش سوم:

بدون مصالح بصورت دستمزدی که کارفرما خود بصورت مستقیم با استادکاران و کارگران طرف میشود هر کدام از مراحل ساخت استخر ممکن است به پیمانکار یا استادکار جداگانه ای واگذار گردد و کلیه مصالح استخر از خرید و حمل تا پای کار بعهده کارفرما خواهد بود که ممکن است در ادامه ساخت استخر بدلیل کمبود اطلاعات فنی کارفرما مشکلات زیادی برای ساخت استخر بوجود بیاید که گاهی اوقات جبران ناپذیر خواهد بود همچنین پیچیدگی استخر و جکوزی ، طرح نهایی کاشی استخر ، حجم استخر نیز تاثیر زیادی در قیمت ساخت استخر باغ ویلا و انواع استخر ایفا میکند تاسیسات استخر شامل نوع لوازم و تجهیزات استخر و جکوزی ، لوله کشی استخر و جکوزی نوع پمپ استخر و جکوزی ، تصفیه آب استخر و جکوزی و پله استخری ، نوع مبدل حرارتی ، نوع گرمایش استخر ، چراغ استخر، اسکیمر و گریل تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده ساخت استخر باغ و انواع استخر خانگی ، استخر عمومی شنا میگذارد .

جدول هزینه ها
جدول هزینه ها
جدول هزینه ها
جدول هزینه ها

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه ساخت استخر و برآورد دقیق هزینه های ساخت استخر میتوانید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر