تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

فروش چسب آب بندی sa12 شیمی ساختمان - عایق کاری استخر با چسب بتن SA12 به قیمت نمایندگی :

فروش چسب آببندی استخرsa12 شیمی ساختمان طریقه و روش های آببندی و عایق کاری انواع استخر عمومی شنا و استخر باغ ویلایی با چسب بتن SA12 فروش چسب آببندی استخر و مخازن آب آشامیدنی با قیمت مناسب از طریق سفارش تلفنی و ارسال به تمام نقاط استان تهران و استان البرز کرج با قیمت لیست کارخانه شیمی ساختمان انجام میشود برای ثبت سفارش خود فقط کافی است با کارشناسان مجموعه چیدمان سازه تماس حاصل فرمائید تا علاوه بر خرید ارزان قیمت انواع چسب آببندی ، مواد افزودنی بتن ، لوله و اتصالات upvc استخری از خدمات مشاوره تلفنی رایگان نیز بهره مند شوید کلیه اجناس ثبت سفارش شامل چسب آببندی sa12 مش فایبرگلاس و الیاف pp بتن و نوار آببندی واتراستاپ پس از ثبت سفارش در کوتاهترین زمان بین ۳ ساعت تا حداکثر ۴۸ ساعت تحویل خریداران محترم میشود.چسب sa12 چسب sa12

مشخصات کلی چسب بتن sa12

چسب آب بندی sa12 مایعی شیری رنگ است که بر پایه پلیمرهای اصلاح شده مناسب جهت ساخت ملاتهای چسبنده بر روی بتن بعنوان ماده آببند و واسطه چسبنده قوی برای تعمیرات سطوح بتنی و ملات سیمانی تولید شده است چسب آببندی اس آ ۱۲ دارای خاصیت آب بندی ۱۰۰% میباشد. از مزایای چسب بتن sa12 قابلیت ترکیب در انواع بتن و دوغاب سیمان میباشد چسب sa12 پس از استفاده پیوند قوی ای با سازه ایجاد میکند و دارای نفوذ بسیار خوبی در انواع سطح بخصوص سطح بتن و آجر می باشد. چسب sa12 در دمای 60- الی 98+ درجه سانتیگراد تحمل گرمایی دارد همچنین سازگار با محیط زیست بوده و در مقابل مواد شوینده مقاومت خوبی از خود نشان میدهد همچنین چسب sa12 دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تحت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب را دارد.

از مزایای دیگر چسب sa12 مقاومت در برابر فشار های منفی و مثبت آب مخازن عمیق میباشد همچنین چسب sa12 جایگزین مناسبی برای قیر و ایزوگام می باشد و پس از استفاده بر روی سطح کاملاً بیرنگ میشود.

آماده نمودن محل قبل از شروع آببندی با چسب آب بندی sa12

ابتدا محل اجرای چسب را از هر گونه گرد و غبار پاک کنید قبل از اجرای آببندی سطح مورد نظر را با آب خیس کنید تا مواد چسب و سیمان پیوند بهتری با لایه های زیرین سازه بوجود آورد از محکم بودن سطح نهایی محل اجرای چسب اطمینان حاصل نمایید چسب sa12 را بر روی سطح سست ، تبله شده روغنی به هیچ عنوان اجرا نکنید ابتدا سطح زیرین را با چسب sa12 و مواد سیمانی پر نمائید سپس سطح نهایی را با چسب sa12 آببندی نمائید همچنین از عدم نشست در سازه و عدم وجود ترک های سطحی یا عمقی در لایه زیرین اطمینان حاصل نمایید برای ترمیم ترک های سازه میتوانید از چسب بتن sa12 با مواد سیمان سیلیس شکری با آب بصورت خمیر بصورت لایه تا نیم سانتیمتر استفاده نمائید.

موارد استفاده چسب sa12 :

- از چسب بتن sa12 را بعنوان تهیه ملات و اندودهای آببندی انواع سازه بتنی ، عایق کاری استخر عمومی شنا با سازه بتنی سیمانی ( بلوکی ) و آجری و منابع ذخیره آب آشامیدنی و کشاورزی ، تصفیه خانه ها ، سطوح بتنی دیوار و کف کارخانجات مختلف وانبارها ، پارکینگ ها و زیرسازی جهت کفپوش استفاده نمود.

- عامل چسبندگی بیشتر در پودر بتونه کاسماتیک جهت صافکاری سطوح بتن اکسپوز و زیرسازی رنگ های اپوکسی ، رنگ آکریلیک و پلی اورتان

- مورد استفاده در پودر چسب سرامیک برای تقویت بیشتر

- مورد استفاده در ملات های چسبنده ماسه سیمان و پودر سنگ برای نصب سرامیک و سنگ کف

- تقویت ملات های بندکشی

- تهیه بتونه سنگ جهت پرکردن تخلخل های سنگ پس از نصب در نما و کف یا در سنگبری ها

- تهیه ملات برای صافکاری در سطح بتن مکمل بتن به عنوان آببند کننده بتن مورد استفاده قرار داد چسب بتن دارای خاصیت دیر گیر کننده بتن نیز میباشد همچنین چسب بتن جایگزین بسیار مناسبی بجای قیرگونی و ایزوگام و مواد نفتی بوده و میتوان بجز آببندی موارد بالا بعنوان آببندی بتن های مدفون در زمین و آببندی حوض آب و آبشار دیواری و جوی آب ، جداول بتنی (سیمانی ) سرستون و فونداسیون ساختمان و تمام قسمت های سازه بتنی که نیاز به آببندی دارند استفاده نمائید.

از چسب بتن sa12 در چه محل هایی نمیتوان استفاده نمود؟

از چسب sa12 نمیتوان بر روی پوشش های سیقلی مانند لعاب سرامیک و سنگ ساب خورده و قسمت هایی که از قبل با رنگ های روغنی و مشتقات نفتی پوشش داده شده که امکان چسب کاری وجود ندارد استفاده نمود برای شروع بکار آببندی ابتدا بایستی سطح زیرین را از هرگونه مواد و مشتقات روغنی و لعاب سنگ پاک نموده سپس اجرای آببندی با چسب sa12 را اجرا نمود بطور کل چسب sa12 را میتوان بر روی کلیه سطوح نفوذپذیر مانند سیمان، بتن، سنگ بدون لعاب آجر، چوب و گچ اجرا نمود.

مراحل آببندی استخر با چسب sa12 به روش های زیر انجام میشود.

مرحله اول مقدار یک پیمانه چسب sa12 با یک پیمانه آب مخلوط شده و به محل اجرای آببندی استخر ،جکوزی ، مخازن ذخیره آب یا باماله بصورت خمیری بکشید.

مرحله دوم مش فایبر گلاس را بر روی سطح کار بکشید بطوری که ملات زیرین از چشمه مش عبور کند سپس با ماله ملات اضافه را پرداخت(صاف) نمائید.

مرحله سوم مرحله سوم مقدار ۱۰ گرم الیاف را در هر لیتر آب مخلوط نمائید پس از خیس شدن کامل الیاف سیمان و پودر سیلیس را به نسبت ۱ به ۱ با آب و الیاف مخلوط کنید در پایان به مقدار ۶ درصد وزن سیمان چسب بتن sa12 اضافه کنید ملات مورد نظر را بصورت خمیری بر روی سطح مش بکشید.

مرحله چهارم خمیر سیمان و چسب و سیلیس را با آب مخلوط کرده و بصورت دوغاب سیمان بر روی سطح استخرهایی که سطح نهایی رنگ شده بکشید.

مرحله ÷نجم رنگ آمیزی استخر با رنگ آکرلیک همراه با چسب sa12 برای پوشش نهایی استخر

برای آببندی درزهای کاشی و سرامیک میتوانید محلول چسب sa12 را با پودر بند کشی بصورت خمیری در بین درزهای کاشی و سرامیک که باز شده با فشار دست پر کنید این کار باعث پر شدن درزها و تا حدود زیادی آببندی کف و بدنه سرویس ها و آشپزخانه و استخر و جکوزی میشود.


مراحل آببندی یک استخر از صفر تا صد با چسب بتن sa12

اگر استخر تازه تاسیس در دست اجرا دارید بهتر است آببندی سازه استخر خود را با دقت بیشتری انجام دهید برای آببندی بتن سازه از چسب بتن sa12 و یا N50-NSG استفاده نمایید .

میزان مصرف چسب بتن sa12 در داخل بتن سازه:

میزان مصرف چسب بتن sa12 در داخل بتن سازه حداقل۴ در صد وزن سیمان در بتن است با یک حساب سر انگشتی اگر شما شش متر مکعب بتن با عیار kg^350 داشته باشید.

بصورت زیر میزان مورد نیاز چسب sa12 در بتن محاسبه میشود ۶×۳۵۰=۲۱۰۰ کیلو سیمان ۲۱۰۰×۴٪ = ۸۴ کیلو چسب sa12 برای شش متر مکعب بتن ۳۵۰مورد نیاز است.

چسب بتن sa12 پس از مخلوط کردن با بتن باعث ایجاد موئینگی در داخل بتن میشود به اینصورت که با خشک شدن سریع آب در داخل ملات و بتن در اثر هیدراتاسیون باعث ایجاد موئینگی در داخل بتن میشود بنابراین مخلوط نمودن چسب بتن در داخل بتن و سیمان نرمه استخر باعث نفوذ به داخل منفذهای خالی بوجود آمده پس از خشک شدن سیمان و بتن میشود و با برخورد با آهک سیمان در داخل موئینگی سیمان به حالت کریستاله در آمده و باعث ایجاد لایه آببند شده و از نفوذ کامل آب و مواد اسیدی به داخل بتن و سیمان و میلگرد های استخر مادام العمر جلوگیری میکند برای آببندی کامل استخر و قبل از اجرای آببندی با فرچه بهتر است یک لایه نرمه سیمان با مخلوط چسب sa12 با ضخامت نیم سانتی متر کشیده شود پس از ۲۴ ساعت وآببندی نهایی با دوغاب یک پیمانه آب و یک پیمانه چسب sa12 و مقدار دوپیمانه سیمان و یک پیمانه پودر سیلیس و در صورت نبود پودر سیلیس با استفاده از پودرسنگ الک شده با الک 200 بصورت دوغابی مخلوط کرده و با استفاده از فرچه نقاشی بر روی محل هایی که نیاز به آببندی دارند مثل استخر های سیمانی ، سقف منازل و کف و بدنه داخل سرویسهای بهداشتی به این صورت که طی سه مرحله شبیه رنگ آمیزی بر روی پایه سیمانی با فاصله زمانی هر مرحله حداقل 8 ساعت پس از مرحله قبلی بصورت صد در صد آب بند عمل کرده همچنین استفاده از الیاف در چسب و سیمان و پودر سیلیس باعث پایداری بیشتر لایه آببند و جلوگیری از ترک خوردگی لایه آببند میشود در انتها با استفاده از چسب و آب به مقدار یک به یک میتوان با یک دست آببندی با فرچه کار را صد در صد آببند نمود در صورت استفاده از نمونه اصلی چسب های sa12 میتوان کاملا به آببندی محل اجرا توسط این چسب ها اعتماد کرد چسب های sa12 تشکیل شده از مواد رزین و مناسب آببندی تونل ها و سد های بتنی ، پایه پل های بتنی و عرشه پل های بتنی و آببندی آبگیرهای بتنی و مخازن ذخیره آب بتنی نیز میباشد پس از اجرای آببندی با چسب sa12 مراحل بعدی رنگ آمیزی با رنگ های ضد آب یا ملات نرمه زیر کار کاشی کاری و سرامیک استخر و جکوزی را نیز بهتر است تا مقداری از چسب sa12 را در ملات خمیری استفاده نمایید استفاده از عایق sa12 مزیت های بیشتری نسبت به ایزوگام و قیرگونی دارد .

از مزایای چسب sa12

1-استاندارد زیست محیطی نسبت به مواد قیری و نفتی

2- سرعت بیشتر در اجرای پروژه

3- کیفیت و دوام بیشتر در برابر اسیدها و مواد قلیایی

4- سازگاری بیشتر با مواد بتنی و چسبندگی بیشتر بتن با میلگرد

5- تشکیل شده بر پایه مواد نانو

6- بالا بردن مقاومت خمشی و کششی بتن

7- قابلیت استفاده و سازگار با در رنگهای استخری اکریلیک و روغنی برای ضد آب نمودن رنگ استخر و پایه آبی

8- تحمل فشارهای منفی و مثبت در مخازن ذخیره آب و استخرهای با حجم زیاد

9-ز نظر ظاهری میتوان به عنوان ظاهر نهایی در استخر ها و مخازن ذخیره آب مورد استفاده قرار گیرد که قیر و گونی و ایزوگام این کارایی را ندارد.

*** سفارش خرید و تحویل کالا در کوتاهترین زمان ممکن به قیمت عاملیت فروش ***

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر