تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

چسب آببندی بتن NSG -N50

چسب آببندی سیمانکاری

استخر B70

۰۹۱۹۵۸۰۹۰۴۸


خرید چسب آببندی بتن استخر NSG - N50 , B70, Z90, P100 بصورت اینترنتی انجام میشود فروش طبق لیست قیمت شرکت NSG و از طریق نمایندگی رسمی شرکت NSG گروه چیدمان سازه در استان البرز کرج فردیس و تهران انجام و در کوتاهترین زمان ممکن برای مشتریان ارسال خواهد شد برای اطلاع از قیمت چسب NSG- n50 و میزان مصرف چسب N50 و طریقه آببندی بتن دیوار برشی ، استخر ، بتن سقف و ستون های بتنی با ما تماس بگیرید همچنین برای اطلاع از روش های آببندی بتن استخر با چسب N50-NSG میتوانید مطلب سایت را تا انتها مطالعه بفرمائید.

روش چسب n50

مشخصات کلی N50 – NSG :

چسب آب بندی NSG-N50 مایعی شیری رنگ است که بر پایه رزین های آکریلیک و بر اساس تکنولوژی نانو تولید شده است چسب آببندی NSG-N50 دارای خاصیت آب بندی ۱۰۰% میباشد. از مزایای چسب NSG-N50 قابلیت ترکیب در انواع دوغاب سیمان و بتن میباشد N50 پس از استفاده ، باعث بالا بردن مقاومت خمشی و کششی در سازه میشود همچنین استفاده از چسب N50 در بتن باعث پیوند قوی بتن با میلگرد شده و از میلگردها در مقابل پوسیدگی جلوگیری میکند و همچنین دارای نفوذ بسیار خوبی در انواع بتن ، سطح چوب ، آجر می باشد. چسب NSG-N50 در دمای ۷۵- الی ۳۵۰+ درجه سانتیگراد تحمل گرمایی دارد همچنین سازگار با محیط زیست بوده و در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 مقاومت خوبی از خود نشان میدهد و اجازه رشد ضد باکتری ، خزه و جلبک در داخل استخر و مخازن آب را نمیدهد همچنین چسب N50 دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تحت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب را نیز دارا می باشد از مزایای دیگر چسب N50 مقاومت در برابر فشار های منفی و مثبت آب مخازن عمیق میباشد همچنین چسب N50 جایگزین مناسبی برای قیر و ایزوگام می باشد و پس از استفاده بر روی سطح کاملاً بیرنگ میشود.

مزایای چسب نانو N50 -NSG

• بالا بردن مقاومت خمشی و کشش سازه های بتنی و سیمانی

• دارای تائیدیه آزمایشگاه های تحت نظر وزارت بهداشت برای آببندی در مخازن ذخیره آب آشامیدنی

• استفاده از چسب بتنN50 در ساخت بتن باعث کاهش نفوذ پذیری بتن و آببندی بتن و همچنین چسبندگی بیشتر اجزای بتن باهم و میلگرد در بتن میشود.

• استفاده از چسب بتنN50 باعث بالا بردن مقاومت سایشی در بتن میشود.

• استفاده از چسب بتنN50 در ساخت بتن های تعمیری باعث افزایش چسبندگی لایه بتن جدید با بتن و سیمان قبلی میشود.

• با پایین آوردن زمان گیرش اولیه در بتن در اثر افزایش سرعت هیداراتاسیون در بتن خاصیت استفاده به جای ضد یخ در بتن را دارد.

چسب بتنN50 را میتوان در انواع ملات و بتن میانی با هر ضخامتی استفاده نمود.

موارد مصرف چسب بتن NSG- N50
فروش چسب n50

با توجه به قدرت سخت کنندگی و بالا بردن مقاومت کششی و خمشی، محصول چسب بتنN50 بالاترین مصرف را در بخش ساخت، ترمیم و بتن ریزی سازه دارد.

آماده نمودن محل قبل از شروع آببندی با چسب N50-NSG

ابتدا محل اجرای چسب را از هر گونه گرد و غبار پاک کنید قبل از اجرای آببندی سطح مورد نظر را با آب خیس کنید تا مواد چسب و سیمان پیوند بهتری با لایه های زیرین سازه بوجود آورد از محکم بودن سطح نهایی محل اجرای چسب اطمینان حاصل نمایید چسب N50 را بر روی سطح سست ، تبله شده روغنی به هیچ عنوان اجرا نکنید ابتدا سطح زیرین را با چسب NSG-N50 و مواد سیمانی پر نمائید سپس سطح نهایی را با چسب Z90 آببندی نمائید همچنین از عدم نشست در سازه و عدم وجود ترک های سطحی یا عمقی در لایه زیرین اطمینان حاصل نمایید برای ترمیم ترک های سازه میتوانید از محصول چسب بتنN50 با مواد سیمان سیلیس شکری با آب بصورت خمیر استفاده نمائید.

الف: دوغاب و ملات تعمیری

یک واحد محصول NSG-N50 را با دو واحد آب در ظرف تمیزی ترکیب کرده و از آن برای ساخت دوغاب استفاده کنید.( یک واحد سیمان + دو واحد پودر سنگ الک شده (سیلیس میکرونیزه) ، مناسب ترین ترکیب خشک برای دوغاب و ملات تعمیری می باشد).

ب: ملات سیمانکاری

یک واحد محصول NSG-N50 را با پنج واحد آب در ظرف تمیزی ترکیب کرده و از آن برای ساخت ملات سیمانکاری استفاده کنید.(یک واحد سیمان + پنج واحد ماسه دو بار شور(بدون خاک)، مناسب ترین ترکیب خشک برای ملات سیمانکاری می باشد).

ج: بتن ریزی

میزان مصرف چسب بتن N50 در داخل بتن سازه

میزان مصرف چسب بتن N50 در داخل بتن سازه حداقل ۱تا ۳ در صد وزن سیمان در بتن است با یک حساب سر انگشتی اگر شما شش متر مکعب بتن با عیار kg^350 داشته باشید.

بصورت زیر میزان مورد نیاز چسب N50 در بتن محاسبه میشود ۶×۳۵۰=۲۱۰۰ کیلو سیمان ۲۱۰۰×۳٪ = ۶۳ کیلو چسب برای شش متر مکعب بتن ۳۵۰مورد نیاز است.

برای هر مترمکعب بتن با عیار سیمان ۳۵۰ کیلوگرم حدودا ۷ لیتر چسب بتن N50 مورد نیاز است.

اختلاط درون تراک میکسر می بایست بمدت ۱۰ دقیقه و با دور تند انجام شود.

چسب بتن N50 پس از مخلوط کردن با بتن باعث ایجاد موئینگی در داخل بتن میشود به اینصورت که با خشک شدن سریع آب در داخل ملات و بتن در اثر هیدراتاسیون باعث ایجاد موئینگی در داخل بتن میشود بنابراین مخلوط نمودن چسب بتن در داخل بتن و سیمان نرمه استخر باعث نفوذ به داخل منفذهای خالی بوجود آمده پس از خشک شدن سیمان و بتن میشود و با برخورد با آهک سیمان در داخل موئینگی سیمان به حالت کریستاله در آمده و باعث ایجاد لایه آببند شده و از نفوذ کامل آب و مواد اسیدی به داخل بتن و سیمان و میلگرد های استخر مادام العمر جلوگیری میکند.

روش های آببندی و ساخت ملات با چسب بتن N50 -NSG-

برای ساخت ملات سیمانکاری و پلاستر : یک واحد چسب N50 با ۱واحد آب مخلوط شود .

برای ساخت ملات تعمیری و دوغاب تزریقی : یک واحدN50 + دو واحد آب مخلوط شود.

برای هر متر مربع ملات با ضخامت یک سانتیمتر، ۲۵۰ سی سی بعلاوه بیست واحد آب مورد نیاز است.

فروش چسب n5o

مشخصات کلی چسب Z90 – NSG

چسب آب بندی Z90-NSG مایعی شیری رنگ است که بر پایه رزین های آکریلیک و بر اساس تکنولوژی نانو تولید می شود چسب آببندی Z90 دارای خاصیت آب بندی ۱۰۰% میباشد. از مزایای چسب Z90 قابلیت ترکیب در انواع دوغاب سیمان و بتن میباشد چسبZ90 پس از استفاده ، پیوند قوی ای با سازه ایجاد میکند و دارای نفوذ بسیار خوبی در انواع سطح بخصوص سطح بتن ، چوب ، آجر می باشد. چسب Z90 در دمای ۷۵- الی ۳۵۰+ درجه سانتیگراد تحمل گرمایی دارد همچنین سازگار با محیط زیست بوده و در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 مقاومت خوبی از خود نشان میدهد و اجازه رشد ضد باکتری ، خزه و جلبک در داخل استخر و مخازن آب را نمیدهد همچنین چسب Z90 دارای تاییدیه از آزمایشگاههای تحت نظر وزارت بهداشت جهت استفاده در مخازن آب شرب را دارد. از مزایای دیگر چسب Z90 مقاومت در برابر فشار های منفی و مثبت آب مخازن عمیق میباشد همچنین چسب Z90 جایگزین مناسبی برای قیر و ایزوگام می باشد و پس از استفاده بر روی سطح کاملاً بیرنگ میشود.برای آببندی کامل استخر و قبل از اجرای آببندی با فرچه بهتر است یک لایه نرمه سیمان با مخلوط چسب Z90-NSG با ضخامت نیم سانتی متر کشیده شود پس از ۲۴ ساعت وآببندی نهایی با دوغاب یک پیمانه آب و یک پیمانه چسب Z90-NSG و مقدار دوپیمانه سیمان و یک پیمانه پودر سیلیس و در صورت نبود پودر سیلیس با استفاده از پودرسنگ الک شده با الک 200 بصورت دوغابی مخلوط کرده و با استفاده از فرچه نقاشی بر روی محل هایی که نیاز به آببندی دارند مثل استخر های سیمانی ، سقف منازل و کف و بدنه داخل سرویسهای بهداشتی به این صورت که طی سه مرحله شبیه رنگ آمیزی بر روی پایه سیمانی با فاصله زمانی هر مرحله حداقل 8 ساعت پس از مرحله قبلی بصورت صد در صد آب بند عمل کرده همچنین استفاده از الیاف در چسب و سیمان و پودر سیلیس باعث پایداری بیشتر لایه آببند و جلوگیری از ترک خوردگی لایه آببند میشود در انتها با استفاده از چسب و آب به مقدار یک به یک میتوان با یک دست آببندی با فرچه کار را صد در صد آببند نمود در صورت استفاده از نمونه اصلی چسب های Z90-NSG میتوان کاملا به آببندی محل اجرا توسط این چسب ها اعتماد کرد چسب های Z90-NSG تشکیل شده از مواد نانو و مناسب آببندی تونل ها و سد های بتنی ، پایه پل های بتنی و عرشه پل های بتنی و آببندی آبگیرهای بتنی و مخازن ذخیره آب بتنی نیز میباشد پس از اجرای آببندی با چسب Z90-NSG مراحل بعدی رنگ آمیزی با رنگ های ضد آب یا ملات نرمه زیر کار کاشی کاری و سرامیک استخر و جکوزی را نیز بهتر است تا مقداری از چسب Z90-NSG را در ملات خمیری استفاده نمایید استفاده از عایق Z90 مزیت های بیشتری نسبت به ایزوگام و قیرگونی دارد از مزایای چسب Z90-NSG استاندارد زیست محیطی نسبت به مواد قیری و نفتی وسرعت بیشتر در اجرای پروژه 3- کیفیت و دوام بیشتر در برابر اسیدها و مواد قلیایی 4- سازگاری بیشتر با مواد بتنی و چسبندگی بیشتر بتن با میلگرد 5- تشکیل شده بر پایه مواد نانو ۶- بالا بردن مقاومت خمشی و کششی بتن۷- قابلیت استفاده و سازگار با در رنگهای استخری اکریلیک و روغنی برای ضد آب نمودن رنگ استخر و پایه آبی ۸- تحمل فشارهای منفی و مثبت در مخازن ذخیره آب و استخرهای با حجم زیاد ۹-ز نظر ظاهری میتوان به عنوان ظاهر نهایی در استخر ها و مخازن ذخیره آب مورد استفاده قرار گیرد ولی قیر و گونی و ایزوگام این کارایی را ندارد.

روش چسب n50

الف : استفاده جهت عایق این ماده اغلب به عنوان پوشش نهایی و عایق نمودن کلیه سطوح آبگیر ،استخر و جکوزی ، و بعنوان رزین نمای ساختمان که نیاز به تثبیت رنگ و ظاهر دارد و استفاده بعنوان آببندی در چاله آسانسور ، نهر آب ، داخل تونل ها ، با نسبتی آب مخلوط کرده و با قلمو یا توسط پیستوله به سطح کار پاشیده می شود چسب NSG-Z90 در ضخامت های بین ۳۰۰ میکرون تا ۵ میلیمتر قابل اجرا می باشد برای آببندی درملات با ضخامت ۵ سانتیمتر تا ۵ سانتیمتر بهتر است از چسب های B70 استفاده نمائید.

مراحل آببندی استخر با چسب NSG-Z90 به روش های زیر انجام میشود.

مرحله اول مقدار یک پیمانه چسب NSG-Z90 با یک پیمانه آب مخلوط شده و به محل اجرای آببندی استخر ،جکوزی ، مخازن ذخیره آب با فرچه کشیده یا با پیستوله پاشیده میشود.

مرحله دوم مش فایبر گلاس را بر روی سطح کار بکشید سپس مرحله دوم چسب با مخلوط الیاف و سیمان را بصورت نیمه خمیری بر روی سطح مش بکشید.

مرحله سوم خمیر سیمان و چسب و سیلیس را با آب مخلوط کرده و بصورت خمیری بر روی سطح استخرهایی که سطح نهایی رنگ شده بکشید لایه نهایی از ۵ میلیمتر بیشتر نشود اگر نظرتان نرمه بیشتر از ۵ میلیمتر است از محلول چسب B70 به جای چسب Z90 استفاده نمائید.

مرحله چهارم رنگ آمیزی استخر با رنگ آکرلیک همراه با چسب Z90 برای پوشش نهایی استخر

برای آببندی درزهای کاشی و سرامیک میتوانید محلول چسب Z90 را با پودر بند کشی بصورت خمیری در بین درزهای کاشی و سرامیک که باز شده با فشار دست پر کنید این کار باعث پر شدن درزها و تا حدود زیادی آببندی کف و بدنه سرویس ها و آشپزخانه و استخر و جکوزی میشود.فروش چسب n50

چسب و افزودنی ملات B70

چسب و افزودنی ملات B70-NSG مایعی شیری رنگ است که جهت افزودنی در انواع ملات برای پایداری و مقاومت ملات در برابر نیروهای کششی و خمشی مورد استفاده قرار می گیرد چسب B70-NSG خاصیت واتر پروفی ۱۰۰درصد دارد چسب آببندی B70-NSG دمای ۷۵- الی ۳۵۰+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و سازگار با محیط زیست می باشد. در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است. معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد. همچنین چسبB70 جهت ساخت دوغاب سیمان برای سیمانکاری و ساخت ملات جهت نصب سنگ نما ،ساخت ملات جهت نصب سرامیک و موزاییک، برای آببندی حمام ، دستشویی ، ساخت ملات سیمانکاری و نرمه استخر، سونا، جکوزی و آب بندی مخازن بتنی آب شرب، ملات با مقاومت بالا برای کف پارکینگ و پیاده روها و آببندی پشت بام، ، حوضچه های پرورش ماهی، ساخت ملات و آببندی روف گاردن، آشپزخانه، تراس مورد استفاده قرار میگیرد این ماده بر پایه رزین های آکریلیک و با بهره گیری از تکنولوژی نانو ساخته شده است، قابلیت ترکیب در هر نوع ملات را دارد.

مزایای چسب NSG-B70

• محافظت از میلگرد در بتن در برابر پوسیدگی

• محافظت از میلگرد در بتن در برابر پوسیدگی

• نفوذ در منفذ های خالی ملات و پر شدن تخلخل ملات

• جلوگیری از ترک در سطح نهایی ملات

• مورد تائید از آزمایشگاه های تحت نظر وزارت بهداشت جهت آببندی در مخازن ذخیره آب آشامیدنی

• جایگزین مناسب از نظر چسبندگی بهتر بین لایه های بعدی با لایه مورد استفاده از چسبB70 بدلیل استفاده از پایه آب و سیمان میباشد.

• از نظر زیست محیطی نیز جایگزین مناسبی بجای مشتقات نفتی مثل قیر و ایزوگام می باشد.

• چسبندگی مناسب بر روی کلیه سطوح سیمانی ، سنگ ، آجر و چوب و گچ می باشد.

آماده سازی محل اجرای ملات با چسب NSG-B70

محل اجرای چسب بایستی مقاومت کافی داشته باشد از استفاده بر روی محل های تبله شده سست و پوک نشست کرده و ترک خورده جلوگیری نمایید همچنین مورد نظر را از هرگونه چربی ، روغن و مشتقات نفتی از قبل کاملا پاک نمایید و محل اجرای آببندی را با آب آبپاشی نمایید این کار باعث پاک شدن گرد و غبار قبل از اجرای آببندی و چسبندگی بیشتر بین لایه ها میشود.

آماده سازی محل اجرای ملات با چسب NSG-B70

روش های ساخت ملات ، نرمه و دوغاب با چسب NSG-B70

الف: ملات سیمان کاری و دوغاب ریزی: یک واحد محصول NSG-B70 را با سه واحد آب ترکیب کرده سپس مقدار یک واحد سیمان را با سه واحد ماسه با آب و چسب مخلوط نمایید پس از به دست آوردن ملات میتوانید برای سیمانکاری دیواره استخر و جکوزی و سرویس بهداشتی ، نمای ساختمان و پیاده رو سازی استفاده نمایید برای هر متر مربع ملات به ضخامت یک سانتیمتر، ۳۰۰ سی سی چسب مورد نیاز است.

برای محافظت بیشتر محصول درب محصول را محکم ببندید و چسبB70 را با هیچگونه مواد اضافه ای مخلوط نکنید حتی با آب

فروش چسب n50
رزین نما و چسب آب بندی استخر و جکوزی NSG -P100 :

رزین و چسب آببندی NSG-P100 مایعی شیری رنگ است مناسب جهت رزین سنگ و نمای ساختمان و آببندی استخر و جکوزی با خاصیت ۱۰۰٪ واترپروف که بر پایه رزین های آکریلیک بر پایه تکنولوژی نانو ساخته میشود و در مقابل مواد شوینده و اشعه UV و گاز CO2 به شدت مقاوم است چسب NSG-P100 معطر، ضد خزه، جلبک و باکتری بوده و اجازه رشد و تجمع این مواد را در سطح نمیدهد همچنین چسب NSG-P100 پس از مصرف بصورت رزین بر روی نما بصورت لاکی و بسیار سخت میشود که برای مناطق شرجی و رطوبتی میتواند به عنوان سطح نهایی نما بسیار مناسب باشد همچنین چسب NSG-P100 پس از مصرف در ملات آببندی کاملا بیرنگ می شود چسب NSG-P100 دمای 75- الی 350+ درجه سانتیگراد را تحمل نموده و همچنین سازگار با محیط زیست می باشد.


گروه چیدمان سازه بعنوان نماینده شرکت NSG کلیه محصولات شرکت را با قیمت لیست شرکت برای مشتریان عزیز در کلیه شهرها ارسال میکند برای ثبت سفارش خرید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر