تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

فروش دیگ آب گرم فولادی و گالوانیزه - فروش دیگ آب داغ و دیگ بخار :

فروش دیگ آب گرم فولادی و گالوانیزه - فروش دیگ فولادی آب داغ - فروش دیگ بخار

فروش انواع دیگ فولادی آب گرم با ورق سیاه و گالوانیزه و فروش دیگ آب داغ و دیگ بخار و ثبت سفارش تولید انواع بویلر فولادی با اندازه ها مختلف و فشار کاری مورد نیاز شما طبق نقشه و محاسبات بصورت تلفنی انجام می شود لازم بذکر است برای راحتی شما عزیزان و جلوگیری از اتلاف وقت و پراکندگی خرید از سایت ها و فروشگاه های مختلف میتوانید کلیه لوازم و تجهیزات و لوله اتصالات مورد نیاز تاسیسات موتورخانه ساختمان و استخر و جکوزی خود را بصورت یکجا و با قیمت مناسب از طریق تلفنی توسط کارشناسان فروش سایت چیدمان سازه ثبت سفارش نمائید کلیه لوازم لوله و اتصالات upvc و لوله سفید اتویی pp ، و فولادی سیاه مانیسمان و pI با قیمت مناسب موجود است در صورت نیاز به پمپ آب بشقابی ، پمپ زمینی استخری ، پمپ سیرکولاتور ، پمپ جت جکوزی و مشعل گازی و گازوئیلی در توان کاری مختلف و مارک کارخانه های معتبر داخلی و خارجی در صورت موجود ظرف نهایتا 48 ساعت تحویل شما عزیزان خواهد شد در غیر اینصورت کلیه تجهیزات ثبت سفارش تولید دیگ های فولادی منابع دو جداره و کویل دار و منبع تصفیه آب استخر و جکوزی در صورت عدم موجود در انبار نهایتا ظرف مدت 7 روز کاری تحویل شما عزیزان خواهد شد اصولا ذخامت ورق دیگ ها منابع دوجداره و منبع کویل دار طبق ضریب خوردگی و فشار کار تعیین میشود بنابراین حجم و ذخامت و اندازه های دیگ های فولادی آبگرم و آب داغ تولیدی کارخانجات معتبر تابع استانداردهای بین المللی است منابع تولیدی آب گرم معمولا با ورق 6 تا 3میلیمتر و دیگ های فولادی استاندارد با ورق فولادی 4 تا 6 میلیمتر بسته به حجم دیگ با لوله های داخلی استاندارد مانیسمان و آتشکده با لوله آتشخوار ساخته و ارائه می شود قابل توجه تفاوت دیگ آبگرم فولادی با دیگ آب داغ ، بالابودن فشار کار دیگ های آب داغ است.

فروش دیگ فولادی گالوانیزه:

*با توجه به نوسانات بازار قیمت ها استعلامی می باشند.


فروش  دیگ آب گرم فولادی و گالوانیزه

انواع دیگ آبگرم فولادی:

دیگ های فولادی در صنعت تاسیسات و ساختمان در سه نوعند دیگ بخار ، دیگ فولادی آب گرم ، دیگ فولادی آب داغ که با ورق سیاه فولادی و ورق گالوانیزه (دیگ فولادی گالوانیزه سه پاس و دیگ فولادی گالوانیزه شعله برگشتی) ساخته میشوند از جمله محاسن دیگ های فولادی گالوانیزه استفاده در استخرهای کوچک شنا بدون نیاز به مبدل حرارتی است همچنین در مجتمع های مسکونی میتوان بدون نیاز به نصب مبدل حرارتی منبع کویل و منبع دوجداره و فقط با استفاده از دیگ فولادی گالوانیزه بخصوص مدل سه پاس آب گرم مصرفی ساختمان را تامین نمود از موارد استفاده دیگ بخار ، استفاده در صنعت غذایی در صنعت نیروگاهی ، صنعت چرم سازی ، در چیلرهای جزبی و سونا بخار میباشد در سیستم موتورخانه مرکزی ساختمان دیگ دستگاهی است که در اثر احتراق سوخت از طریق مشعل حرارت تولید شده و این حرارت از طریق انتقال حرارت باعث گرمای سیال درون دیگ شده و آب داغ جکوزی چیلر جزبی ، فن کویل ، رادیاتور ، سیستم گرمایش از کف و آب گرم استخر و آب گرم مصرفی ساختمان را به عهده دارد.

اصول کارکرد دیگ فولادی گالوانیزه شعله برگشتی :

گرمای لازم برای این فرآیند ازگازهای حاصل ازاحتراق توسط مشعل تامین می گرددوبعد ازاحتراق توسط مشعل به داخل گذر اول دیگ که همان کوره دیگ نامیده می شودآتش به انتهای کوره (محفظه برگشت )رسیده واز بالای کوره برگشته و وارد لوله شده به سمت دودکش درانتهای دیگ راهی می شوند .

اصول کارکرد دیگ فولادی گالوانیزه سه پاس:

گرمای لازم برای این فرآیند ازگازهای حاصل ازاحتراق توسط مشعل تامین می گرددو بعد ازاحتراق توسط مشعل به داخل گذر اول دیگ که همان کوره دیگ نامیده می شودآتش به انتهای کوره (محفظه برگشت )رسیده وبه بالاگذر دوم (پاس دوم ) لوله ها هدایت می شود واز مسیر لوله ی پاس دوم به سمت درب دیگ باز میگردد سپس توسط درب جلو از طریق گذر سوم (پاس سوم ) لوله ها،به سمت دودکش در انتهای دیگ راهی می شوند . بعد از اتمام جوشکاری هر دیگ با فشار6 بار تست شده و بعد از تست با تایید مسئول کنترل کیفی به دست مشتریان محترم می رسد.

ساختار دیگ های آبگرم فولادی بطور کلی به دو دسته واترتیوپ و فایرتیوپ تقسیم بندی می شوند.

در دیگ های فولادی واتر تیوپ آب در لوله های دیگ در جریان است و حرارت و گرمای مشعل ها فضای اصلی دیگ را اشغال می کنند دیگ های فایر تیوپ جریان شعله و دود حاصل از احتراق با عبور از درون لوله ها و پاس های بویلر گرمای خود را به آب دیگ منتقل می کنند. و اطراف لوله آب دیگ در جریان است. بویلرهای فایرتیوب نسبت به هزینه ساخت دارای راندمان بالاتری هستند و تعمیر و نگهداری این نوع از بویلرها آسان تر از نوع بویلر های واترتیوب است.

جنس دیگ فولادی گالوانیزه:

بدنه) shell) پوسته دیگ معمولا از جنس ورقst-37 فولاد مبارکه با آبکاری گالوانیزه گرم می باشد. لوله ها (tubes) ازجنس گالوانیزه که وظیفه انتقال حرارت سوخت به آب و هدایت محصولات احتراق بوده بنابراین باید مقاومت دمایی بالایی داشته باشند وحرارت داخل لوله ها را سریعا به آب انتقال دهد لوله ها سایز 2 اینچ ازجنس فولاد بدون درز(مانیسمان )می باشد . کوره ( Furnace) ازجنس ورقst-37 فولاد مبارکه با آبکاری گالوانیزه به دلیل اینکه درمعرض تنشهای حرارتی بالا قرارمی گیرد دچار انبساط زیادی می شود . رنگ بدنه دارای مقاومت در برابردمای بالامی باشد و کمترین مشکل درزمینه سوختن رنگ بوجود نمی آید. روکش بدنه ازورق گالوانیزه رنگی بوده ودرقسمت زیرروکش ازعایق حرارتی (فوم ) استفاده می گردد تا کمترین حرارت ممکن دراثر تماس بدنه با محیط تلف شود.

ظرفیت دیگ فولادی گالوانیزه:

ظرفیت دیگها برحسب (Btu/hr) می باشد.

ظرفیت دیگهای فولادی گالوانیزه شعله برگشتی از 72000 کیلوکالری تا 1000000 کیلوکالری می باشد.

ظرفیت دیگهای فولادی گالوانیزه سه پاس از102000 کیلوکالری تا 1000000 کیلوکالری می باشد.

مزایای دیگ فولادی گالوانیزه:

1-ارزان بودن دیگها

2-عمر طولانی این دیگها

3-بالا بودن راندمان وبازده حرارتی

4-قابلیت استفاده ازهر نوع سوخت

5-هزینه کم درهنگام تعمیر و نگهداری

6-کاهش هزینه های خرید منابع آبگرم یا مبدل حرارتی وهمچنین حذف لوله کشی از دیگر مزایای دیگ فولادی گالوانیزه می باشد.

معایب دیگ های فولادی گالوانیزه:

1-حمل و نقل آن مشکل می باشد به دلیل یکپارچه بودن

2-ظرفیت آنها ثابت و غیر قابل تغییر می باشد.

راهنمای خرید دیگ فولادی گالوانیزه:

در زمان سفارش خرید دیگ فولادی، نسبت فشاروابعاد دیگ وامکان عبور از درب موتورخانه وفضای ابعادی مناسب جهت نصب وبهره برداری توجه کافی داشته باشید.درصورتی که دیگ فولادی با ابعاد دیگری مورد نیازباشد ابعادآنرا قبل ازسفارش تعیین نماییدوبرای انتخاب ابعاد واندازه ها به کاتولوگ مراجعه شود.

نکات فنی در مورد دیگ های فولادی و گالوانیزه:

1-بهتر است برای جلوگیری از تلفات حرارتی دیگ حتما عایق کاری شده تا باعث کاهش مصرف سوخت واستهلاک دستگاه گردد.

2-از عوامل مهم خوردگی و پوسیدگی دیگ فولادی سختی آب می باشد برای جلوگیری ازرسوبات سختی آب می توانیم با داشتن دستگاه سختی گیر رزینی یا نصب رسوب زدا روی لوله های موتورخانه در سایز و تعداد کافی باعث بالا رفتن طولعمر دیگ فولادی میشود.

3-برای جبران افت راندمان احتراق مشعل ها، لازم است ظرفیت اسمی مشعل حدود 20% بیشتر از ظرفیت دیگ انتخاب شود.

4- چنانچه تعداد واحدهای ساختمان مسکونی 8 واحد یا بیشتر باشد و یا متراژ زیر بنای مفید کل ساختمان بیش از 1000 متر مربع باشد طبق آئین نامه های اجرایی تاسیسات مکانیکی نصب دو دستگاه دیگ آبگرم فولادی که هر کدام قادر به تامین 60% از ظرفیت گرمایش مورد نیاز کل ساختمان را داشته باشند الزامیست.

قبل از انتخاب ديگ آب گرم فولادی ابعاد و وزن دیگ را از نظر ورود و نصب در فضای موتورخانه مورد بررسی قرار دهيد.

5- محل موتورخانه ساختمان و درب ورودی و مساحت موتورخانه را بایستی طوری در نظر گرفت که علاوه بر امکان رفت و آمد آسان ساکنان امکان حمل تجهیزات مختلف، انجام عملیات نصب،بازرسی و تعمیرات احتمالی را داشته باشد همچنین از نور کافی و تهویه مناسب هوا نیز برخوردار باشد.

6- در ساختمان های مهم درمانی بیمارستانی ، هتل ها و مراکز تجاری صرف نظر از نوع دیگ آب گرم فولادی یا دیگ چدنی شوفاژ بایستی 3 عدد دیگ و هر یک با قدرت تأمین 75 % از نیاز گرمایشی ساختمان نصب گردد تا در صورت خراب شدن و یا ایجاد هرگونه مشکل برای مشعل ها یا دیگ ها، یک دیگ هم به تنهایی قادر به تأمین بخش عمده ای از نیاز گرمایش و آبگرم ساختمان مذکور باشد.

7-نصب یک عدد شیر اطمینان و یک عدد ترموستات مستغرق (آگوستات مستغرق) با دامنه دمایی 30 تا 90 برای دیگ آب گرم و یکعدد ترموستات مستغرق با دامنه دمایی 03 تا 061درجه سانتی گراد بروی دیگ آب داغ جهت تنظیم دمای دیگ و فرمان off-on به رله مشعل برروی هر دیگ آبگرم یا آب داغ الزامی است.

8- تنظیم بودن شعله مشعل (آبی سوز بودن و جریان طولی مستقیم شعله مشعل در دیگ آبگرم فولادی)

9- نصب ترمومتر مانومتر جهت نمایش دمای آب گرم و فشار سیستم گرمایش بر روی دیگ آب گرم موتور خانه الزامیست.

10- انجام بازرسی و سرویس دوره ای تجهیزات موتورخانه و تصفیه خانه خصوصا تنظیم بودن احتراق مشعل در دیگ آبگرم فولادی، عملکرد صحیح سطح کنترل ها، شیر اطمینان، ترموستات ها و پمپ ها و تعویض فیلترهای آب ورودی ساختمان و شن دستگاه تصفیه آب استخر و جکوزی و ...


به دلیل نوسانات بازار برای طلاع از قیمت روز محصولات و مشاوره با کارشناسان ما در زمینه خرید تجهیزات و دستمزد اجرای موتورخانه ساختمان ، استخر سونا و جکوزی میتوانید همین حالا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر