تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

ساخت ویلای ساحلی

برای ساخت ویلای ساحلی در صورت نیاز به پیمانکار ویلا میتوانید ساخت ویلا ی خود را به عهده ما بگذارید در ساخت ویلاهای ساحلی همان طور که از اسم آن ها پیداست، معمولا در حاشیه ی دریای خزر ساخته می شوند ، چند نکته ی خیلی مهم در ساخت این نوع ویلاها حتما باید رعایت شود:

1- به علت وجود باران های فصلی زیاد و سطح ایستایی آب منطقه حتی الامکان باید در ساخت این نوع ویلاها در جاهایی که خاک خیلی سستی دارند و از ماسه بادی تشکیل شده، اجتناب کرد، چون به علت روان بودن خاک منطقه هزینه ساخت زیادی دارد و خطرات جبران ناپذیری را برای ساکنان آن به وجود می آورد.

2- باید حتما از پی های شمعی و روی آن از پی گسترده رادیه ژنرال استفاده کرد.

3- برای ساخت اسکلت این نوع بناها به علت نزدیکی با اب دریا و وجود نمک و سولفاتبرای ساخت اسکلت بتونی از سیمان تیپ 5 استفاده شود.

4- حتما تا حداقل 50 سانت بلوکاژ با سنگ قلوه باید در کل کف ساختمان اجرا نمود و زیر دیوارها حتما باید از دو لایه ایزوگام یا قیرگونی برای جلوگیری از نفوذ رطوبت استفاده کرد.

5- دیوارهای خارجی حتما از نوع عایق رطوبتی باشد، بلوک سبک کارخانه ای لیکا نوع خوبی برای اجرا می باشد.

6- سقف این نوع ویلاها به علت وجود باران های فصلی زیادباید حتما به صورت شیروانی باشد و بهتر است شیب سقف شیروانی به سمت شرقی و غربی باشد که از طرف شمال مشرف به دریا و از طرف جنوب به جنگل دید داشته باشد، که از نظر زیبایی دید خوبی به ویلا می دهد، انواع سقف های این نوع شیروانی از نوع حلب ، سفالی، چوبی تامبو و سیمانی می باشد که شیب سقف از 25 درصد تا 35 در صد اجرا می شود.

7- نوع پوشش خارجی این نوع ویلاها برای دید بیشتر بهتر است از نوع شیشه دو جداره باشد که برای جلوگیری از ورود آفتاب زیاد به داخل فضاها می توان سقف را از بیرون به صورت کنسول از 0/8 سانت تا 2/50 نسبت به نوع سازه و نظر مهندس محاسب اجرا نمود، برای ساخت ویلا بستگی به هزینه ای که کارفرما می کند می توان ساخت ویلا را از متری 850 هزار تومان تا 2600000 تومان به اتمام رساند.پیمانکاری ویلای ساحلی
تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس فروشگاه تاسیسات و ابزار : استان البرز، فردیس، سه راه حافظیه، خیابان شهید داوری، جنب بیست متری گلها

آدرس دفتر فنی مهندسی و دکوراسیون : استان البرز، حصارک، سه راه علیخان سلطانی هشتصد متربه سمت کردان یا اتوبان ، جنب املاک صوفی