تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

قیمت دیگ و مشعل استخر

تولید و فروش دیگ آبگرم فولادی ، دیگ گالوانیزه استخری و فیلتر شنی استخر با برند چیدمان سازه با کیفیت بالا و قیمت مناسب در خدمت شما است گروه چیدمان سازه هنر نمایندگی فروش انواع مشعل گازوئیل و گازسوز اتمسفر و ایران رادیاتور و شوفاژ کار در استان البرز کرج ، کردان ، مهرشهر ، شهریار ،ملارد و صفادشت آماده فروش و ارسال کالا به دیگر شهرهای ایران میباشد.

قیمت دیگ و مشعل استخری

گروه چیدمان سازه سازنده انواع دیگ آبگرم فولادی ورق سیاه و گالوانیزه مخصوص استخر های خانگی و باغ ویلا ها و جکوزی با قیمت مناسب در استان البرز و تهران میباشد همچنین گروه چیدمان سازه بعنوان نماینده فروش مشعل گازسوز و گازوئیلی سوز ، رادیاتور، چیلر جزبی و تراکمی کارخانجات اتمسفر در استان البرز میباشد.

قیمت دیگ گالوانیزه استخر با ورق حداقل ۵/۵میلیمتر و حداکثر تا ۱۲ میلیمتر تا آبان 1402 به صورت تک فروشی با قیمت های زیر خدمت مشتریان ارائه میشود برای اطلاع از میزان تخفیف ویژه فروشگاه همکار، برای خريد های عمده لطفا تماس بگیرید.

قیمت دیگ و مشعل استخری
قیمت دیگ و مشعل استخری

قیمت تکفروشی دیگ های حرارت مستقیم گالوانیزه استخری با ورق5/5 میلیمتر به بالا تا پایان آذرماه ۱۴۰۲

 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 82/000 هزار کیلو کالری 18/800/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 92/000 هزار کیلو کالری 19/800/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 102/000 هزار کیلو کالری 22/500/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 120/000 هزار کیلو کالری 24/500/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 135/000 هزار کیلو کالری 29/900/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 150/000 هزار 33/700/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 175/000 هزار 34/800/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 200/000 هزار کیلو کالری 43/200/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 250/000 هزار کیلو کالری 51/300/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 300/000 هزار کیلو کالری 59/200/000 تومان
 • • قیمت دیگ آبگرم استخری حرارت مستقیم با ورق گالوانیزه با ظرفیت حرارتی 350/000 هزار کیلو کالری 69/800/000 تومان
قیمت دیگ و مشعل استخری
قیمت دیگ و مشعل استخری

قیمت تک فروشی دیگ های ورق فولادی موتورخانه شوفاژ با ورق ۶ میلیمتر به بالا


قیمت دیگ و مشعل استخری

برای سفارش خرید دیگ گالوانیزه و مشعل برای استخر و جکوزی ابتدا ابعاد استخر و جکوزی خود را اندازه گیری کنید سپس برای مشاوره و خرید دیگ گالوانیزه آبگرم میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فنی گروه چیدمان سازه تماس بگیرید یا حتی می‌توانید برای مشاوره حضوری و خرید به فروشگاه و دفتر فنی چیدمان سازه به آدرس واقع در پایین سایت مراجعه کنید ما میتوانیم دیگ گالوانیزه با ظرفیت مورد نیاز استخر شما را محاسبه و در زمانی کوتاه طی ۲ تا ۴ روز کاری تحویل مشتری نمائیم.

همچنین سفارش خرید دیگ های با ورق ضخیم تر از حد استاندارد نیز بصورت سفارشی قابل تولید و عرضه میباشد دیگ های سفارشی با ورق بالاتر از ۶ تا ۱۲ میلیمتر بصورت سفارشی تولید میشوند همچنین دیگ های با تمام ورق و لوله داخل استیل نیز تولید میشوند که فقط سفارشی بوده و پس از پرداخت مبلغ دیگ استیل از ۴ تا ۷ روز قابل تحویل میباشند.

همچنین ما میتوانیم برای نصب و راه اندازی دیگ گالوانیزه آبگرم استخر و جکوزی و مشعل گازسوز یا گازوئیلی برای شما نصاب حرفه ای مورد تائید به محل نصب اعزام کنیم.

استانداردهای دیگ:

دیگ های تولید شده طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه میشوند پس بنابراین دیگ خریداری شده شما از طرف گروه چیدمان سازه دارای پنج سال ضمانت کتبی میباشد پس از بابت کیفیت محصول خریداری شده خود از ما مطمئن باشید.

قیمت دیگ و مشعل استخری

فیلتر شنی گالوانیزه استخری

خریداران محترم کالای خریداری شده از طرف شما شامل دیگ آبگرم فولادی و گالوانیزه و مشعل گازی یا گازوئیلی در صورت آماده بودن محصول ظرف مدت ۴۸ساعت از زمان پرداخت وجه ارسال خواهد شد.

خریداری محترم قبل از اعلام سفارش محصول شامل دیگ گالوانیزه استخری و فیلتر شنی، ابعاد استخر و جکوزی خود را اندازه گیری کنید سپس برای مشاوره و خرید دیگ گالوانیزه آبگرم میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فنی گروه چیدمان سازه تماس بگیرید یا می‌توانید برای مشاوره حضوری و خرید به فروشگاه مراجعه نمائید.

قیمت دیگ و مشعل استخری

در صورت سفارش ساخت دیگ های با ورق ضخیم تر از لیست محصولات شرکت ، سفارش شما پس از بررسی اعلام قیمت میشود در صورت تمایل میتوانید سفارش خود را اعلام نمائید.

در صورت نیاز به نصاب موتورخانه میتوانید در خواست خود را برای نصب و راه اندازی تجهیزات موتورخانه، دیگ آبگرم استخر و فیلتر شنی اعلام نمائید تا در اسرع وقت نیروی ماهر جهت نصب دیگ استخری اعزام شود.

استانداردهای دیگ استخری:

دیگ های استخری تولید شده طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه میشوند پس بنابراین دیگ استخری خریداری شده شما از طرف گروه چیدمان سازه دارای ۴۸ ماه ضمانت محصول میباشد بنابراین از بابت کیفیت محصول خریداری شده خود از ما مطمئن باشید.


در صورت نیاز به مشاوره و خرید محصولات چیدمان سازه میتوانید در خواست خود را از طریق تلگرام یا واتساپ ارسال نمائید یا با ما تماس بگیرید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنرآدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر