تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

پنجره upvc – پنجره یو پی وی سی

قیمت پنجره upvc

سفارش خرید پنجره upvc

نصب استاندارد پنجره‌ی پی وی سی

استفاده از پنجره هایupvc یو پی وی سی به دلیل ساختار و مزایای آنها از جمله عایق حرارتی و صدا نسبت به پنجره های فلزی باعث بالا رفتن تقاضای خرید پنجره های upvc در بازار ایران شده است هر چند که قیمت پنجره های یو پی وی سی نسبت به پنجره با پروفیل فولادی بالاتر تمام میشود اما در بلند مدت و با در نظر گرفتن مصرف مناسب انرژی و عایق دمایی پروفیل هایupvc به دلیل مشبک بودن داخل آن میتوان به پایین بودن هزینه های مصرف انرژی ساختمان با پنجرهupvc اشاره نمود .

فروش و نصب پنجره upvc

که دارای اهمیت زیادی است از جمله مزایای دیگر پنجره upvc که در ادامه مطلب به آن اشاره میشود باعث شده که مشتریان در بازسازی و نوسازی خانه و دکوراسیون داخلی در تعویض پنجره های قدیمی از پنجره upvc استفاده کنند گروه چیدمان سازه هنر در زمینه طراحی و ساخت درب و پنجره یو پی وی سی و دب و پنجره های آلومینیومی روکش دار با استفاده از پروفیل های مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه مناسب بهترین درب و پنجره های دوجداره upvc را در استان تهران و البرز کرج بسازد و تحویل مشتری بدهد در صورت نیاز به سفارش خرید درب و پنجره upvc و همچنین برای بازديد و مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید .

بازدید و مشاوره رایگان

تولید و نصب درب و پنجره های upvc استاندارد ستان البرز و تهران

گروه بازسازی و نوسازی ساختمان (صفر تا صد)

دارای تیم قوی و با تجربه در زمینه اجرای دکوراسیون داخلی

فروش و نصب پنجره upvc

Upvc یو پی وی سی چیست؟

کلمه upvc در اصطلاح مخفف Unplasticized PolyVinyl Chloride است که شکل سخت شده پلی وینیل کلراید می باشد. از این ماده در صنعت ساختمان سازی تولید پروفیل های پنجره دوجداره upvc و لوله های فاضلاب ساختمانی و لوله و اتصالات upvcاستخری و.... استفاده بسیار میشود.

پروفیل های upvc به دلیل عایق گرما و سرما و صدا مصالح مناسبی است جهت تولید پنجره های upvc ،پی وی سی میل ترکیبی بالایی برای واکنش با اکسیژن دارد. از طرفی این ماده شکننده است و قابلیت انعطاف پذیری کمی دارد و همچنین نسبت به نور و حرارت حساس است برای اصلاح معایب گفته شده و افزایش مقاومت پی وی سی به آن ترکیبات پایدار کننده نظیر کربنات کلسیم اضافه می شود.

فروش و نصب پنجره upvc

ویژگی های یو پی وی سی upvc :

یوپی وی سی پایایی بالایی دارد از این رو وارد واکنش شیمیایی و حل شدن با دیگر مواد را ندارد و جزء مواد خنثی محسوب میشود همچنین upvc فاقد هرگونه زنگ زدگی است و از نظر بهداشتی مورد تائید است مواد upvc قابل بازیافت است که این نکته بسیار حائز اهمیت است و از نظر زیست محیطی موادی بی خطر است.

فروش و نصب پنجره upvc

ویژگی های پروفیل استاندارد یو پی وی سیUpvc :

1- در تمامی کانال های داخلی و خارجی پروفیل، استاندارد های لازم رعایت شده باشد.

2- در برابر گرما و سرما، تابش مستقیم نور خورشید، یخبندان ، تغییر شکل و تغییر رنگ از مقاومت لازم برخوردار باشد.

3- به دلیل بالا بودن ضریب انبساط طولی بالا، در ساخت پنجره upvcیو پی وی سی یک سانتیمتر در عرض و طول پنجره برای بادخور در نظر گرفته می‌شود.

فروش و نصب پنجره upvc
مزایای پنجره یو پی وی سی Upvc شامل موارد زیر میباشد:

• مقاومت مناسب در برابر تگرگ، طوفان، برف ، باد و باران

• مقاوم در برابر اشعه های مضر خورشید)اشعه فرابنفش)

• نصب آسان و سریع

• نظافت آسان

• صرفه جویی بالا در مصرف انرژی

• عدم نیاز به رنگ آمیزی پنجرهupvc

• تنوع بال در رنگ بندی و بازشو پنجره نسیت به فولادی

• تنوع بالا در طرح و رنگ پروفیل پنجره upvc

• تقویت پروفیل با پروفیل گالوانیزه

• مناسب برای هر نوع شرایط آب و هوایی

• دوستدار محیط زیست

فروش و نصب پنجره upvc
معایب پنجره یو پی وی سی Upvc غیر استاندارد:

• در صورت عدم استفاده از پروفیل استاندارد، پنجره هایی که با پروفیل غیر استاندارد استفاده شده اند دچار تغییر رنگ ، زرد شدن و تغییر حالت میشوند.

• در ساخت پنجره های یو پی وی سی از اسپیکرهای گالوانیزه استفاده می‌شود که توانایی پروفیل های upvc را بالا میبرد در صورت عدم استفاده از اسپیسر های مناسب در داخل پروفیل های upvc باعث ضعف ساختاری و افتادگی در ستون ها و درب ها میشود.

فروش و نصب پنجره upvc

• نبود نصب لاستیک های مناسب دربین بازشوها باعث عدم آببندی مناسب پنجرا و ضعف عایق گرما و سرما در پنجره می‌شود.

• کارایی پنجره شما بجز پروفیل استاندارد باید دارای ساخت مناسب باشد در صورت استفاده از یراق آلات غیر استاندارد امکان عبور سر و صدا در پنجره upvc یو پی وی سی خانه شما بالا میرود.

• عدم استفاده از مواد رطوبت گیر، چسب استاندار آببندی و گاز آرگون باعث ایجاد بخار در شیشه پنجره upvcخواهد شد.

• عدم مقاومت کافی پنجرهupvc برای پنجره های بزرگ در طبقات بالاتر که برای جلوگیری از خسارات وارده پیشنهاد میشود در ساخت پنجره های بزرگ در طبقات بالا از پنجره آلومینیومی که دارای مقاومت حداقل ۱۵ درصد بیشتر از upvc میباشد استفاده شود.

فروش و نصب پنجره upvc

محدودیت های ساخت پنجرهupvc :

• پنجره هایupvc برای ابعاد بزرگ۴ متر عرض و ارتفاع بالای ۵ متر مناسب نیست بهتر است برای ابعاد بزرگ از پنجره های با فرم فولادی و آلومینیومی استفاده کنید که مقاومت بیشتری در برابر لرزش و باد تحمل می‌کنند.

• در طبقات بالای ۱۰ طبقه بهتر است از پنجره های upvc استفاده نشودو از پنجره های آلومینیومی که فشار بیشتری را تحمل میکنند استفاده نمائید در صورت استفاده از پنجره upvc در ارتفاع بالای ده طبقه ارتفاع مناسب جهت ساخت پنجره یو پی وی سی نباید از ۴۰/۱ متر ارتفاع و عرض نهایتا ۸۰/۲ تجاوز کند ارتفاع بالاتر از حد مجاز باعث ضعف در برابر فشار و باد میشود و امکان واژگونی پنجره بالا میرود.

• در مناطق گرم و خشک و کویری اگر قصد استفاده از پنجرهupvc را دارید حتی امکان از پروفیل با کیفیت استفاده نمائید پروفیل هایupvc ویستابست مناسب مناطق گرمسیری و گرم و خشک است همچنین بدلیل جذب کمتر نور خورشید سعی کنید از پروفیل های رنگ روشن و سفید استفاده نمائید.

فروش و نصب پنجره upvc

نحوه سفارش خرید پنجره upvc

• تماس با گروه چیدمان سازه، بازدید کارشناسان ما و بدست آوردن ابعاد و اندازه های پنجره و ارائه مشاوره رایگان در زمینه ساخت پنجرهupvc

• حضور مشتری در فروشگاه چیدمان سازه و انتخاب پروفیل upvc و نوع یراق آلات پنجرهupvc

• ارائه پیش فاکتور هزینه ساخت پنجره upvc

• پرداخت هزینه ساخت پنجرهupvc

• تولید پنجره و انتقال پنجرهupvc به محل نصب ( خانه ، محل کار، مطب یا ...(

• نصب پنجره به همراه نصب شیشه های دوجداره با گاز آرگون انجام شود.

• عایق بندی اطراف پنجره یو پی وی سی با چسب سیلیکون

انواع پنجره یو پی وی سی upvc:

• پنجره upvc مدل کشویی

• پنجره upvc مدل آکاردئونی

• پنجره کشویی فولکس واگنی

قیمت پنجره یو پی وی سی upvc :

قیمت تمام شده پنجره یو پی وی سی به موارد زیر بستگی دارد:

۱-پروفیل upvc دارای انواع مختلفی است نوع پروفیل به کار رفته در پنجره upvc در هزینه تمام شده پنجرهupvc تاثیر گذار است.

۲- نوع یراق آلات شامل دستگیره و لولای به کار رفته در ساخت پنجره upvc

۳-نوع لاستیک های آببندی در پنجره upvc مهم است مارک معتبرلاستیک آببندی epdm است.

۴-نوع شیشه های پنجره upvc ضخامت شیشه و نحوه ساخت شیشه کارگاهی یا دستی در قیمت تمام شده تاثیر گذار است همچنین بین شیشه دوجداره با گاز آرگون پر شده باشد بسیار مهم است.

تعویض پنجره های قدیمی با پنجره upvc بدون تخریب:

از جمله خدمات گروه فنی و مهندسی چیدمان سازه هنر تولید پنجره upvc و تعویض پنجره های قدیمی با پنجرهupvc یو پی وی سی است تعویض پنجره های قدیمی با جدید upvc بدون تخریب و در کوتاهترین زمان ممکن انجام میشود برای اطلاع از هزینه های ساخت پنجره جدید یو پی وی سی میتوانید با ما تماس بگیرید.

انتخاب مناسب پروفیل و تولید پنجره upvc :

از پروفیل های معروف upvc برای ساخت پنجره upvc میتوان به پروفیل ویستابست و وینتک اشاره نمود که در رتبه اول و دوم بازار پنجره upvc به شمار می آیند . همچنین هزینه تولید پنجره upvc به‌ نوع پروفیل ،مارک یراق آلات دستگیره و لولا و لاستیک آببند و نوع شیشه های دوجداره پنجره و با تزریق گاز آرگون و کیفیت ساخت تاثیر زیادی در قیمت تمام شده پنجرهupvc دارد.

ایمنی و استحکام پنجره upvc :

ایمنی و استحکام پنجره یو پی سی به دلیل شبکه بندی و ساختار آن برخلاف ظاهر پروفیل آن بسیار بالاست همچنین به دلیل قفل و زبانه در سه طرف پنجره و قفل و بست محکم برای جلوگیری از ورود سارقان کاملا ایمن و محکم است.


گروه فنی و مهندسی چیدمان سازه هنر با تجربه در زمینه ساختمانی و تولید درب و پنجره upvc در استان البرز دارای دفاتر فروشگاه و کارگاه تولیدی در زمینه های مختلف ساختمانی و تاسیساتی آمادگی تولید پنجره های upvc با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دارد در صورت نیاز به مشاوره ساخت پنجره upvc با هزینه مناسب میتوانید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر