تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

ساخت ویلای کوهستانی

برای ساخت ویلای کوهستانی در صورت نیاز به پیمانکار ویلا میتوانید ساخت ویلای خود را به عهده ما بگذارید ویلاهای کوهستانی به علت نزدیکی با کوهستان ، این نوع ویلاها در شرایط بسیار خوش آب و هوایی قرار دارند، البته این بسته به سلیقه ی افراد ممکن است متفاوت باشد.


پیمانکاری ویلای کوهستانی
پیمانکاری ویلای کوهستانی

چند نکته در ساخت ویلاهای کوهستانی مهم است:

1- دسترسی به مصالح و حمل آن ممکن تا کارگاه ممکن است به علت شیب، پرهزینه باشد، ولی در صورت تایید مصالح سنگی در محل توسط مهندس ناظر می توان با استفاده از لاشه های سنگ های محل بسیاری از کارها را انجام داد، به عنوان مثال برای کرسی چینی یا نمای ساختمان می توان از آن سنگ ها استفاده کرد که به علت سازگاری با محیط از نظر شیمیایی و سختی بهتر جواب می دهد.

2- به علت سختی زمین در این مناطق، هزینه کندن آن ها زیاد است ولی از نظر مقاومت تاثیر بسیاری در سازه دارد، در این مناطق به علت بار زیادی که از خاک اطراف به سازه وارد می شود، بهتر است از سازه بتنی و دیوار برشی بتنی و سنگی محل استفاده کرد.

3- نوع پوشش در این مناطق بهتر است از نوع تخت باشد، در صورتی که رطوبت منطقه و بارش های فصلی زیاد باشد، می توان از نوع پوشش شیروانی استفاده نمود.

4- برای نماهای بیرونی این ویلاها بهتر استاز نوع سنگی همان محل استفاده کرد که با ترکیب نمای سنگی و سیمان سفید می توان طرحی زیبا ایجاد نمود، همچنین نماهای آجری برای این گونه مناطق از نظر اقلیمی مناسب می باشد که به سه صورت: آجر قزاقی، آجر نسوز و آجر سه سانتی دوغابی استفاده می شود.


پیمانکاری ویلای کوهستانی
پیمانکاری ویلای کوهستانی
تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر