تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

فروش پمپ سیرکولاتور ایران سهند مدل 2"AA , 2"HV

نماینده فروش پمپ سیرکولاتور ایران سهند:

برای سفارش خرید پمپ سیرکولاتور ایران سهند شامل انواع مدل های 2"HV , 2" AA با ما تماس بگیرید گروه چیدمان سازه به عنوان نماینده رسمی شرکت ایران سهند کلیه محصولات شرکت ایران سهند را با قیمت بسیار مناسب و گارانتی کتبی تحویل مشتریان عزیز مینماید.


درباره پمپ سیرکولاتور ایران سهند مدل AA 2 , 2HV

پمپ سیرکولاتور ایران سهند ۲"AA محصول کشور ایران میباشد پمپ سیرکولاتور ایران سهند از سری پمپ های خطی آب گرم است که جهت انتقال آب گرم در سیستم های گرمایشی و سیرکولاسیون موتورخانه جهت انتقال آب گرم بین دیگ و مبدل، منبع کویل دار ، منبع دوجداره استفاده میشود کاربرد پمپ سیرکولاتور خطی ایران سهند جهت سیستم موتورخانه مرکزی ساختمان های مسکونی ، تجاری اداری و استخرهای شنا و جکوزی و صنایع مختلف کاربرد بسیاری دارد پمپ های سیرکولاتور ایران سهند در عین قدرت و توان کافی بدون نیاز به روغن کاری در حین کارکرد دارای صدای بسیار ضعیفی است که گاهی حتی در حین کارکرد آن متوجه روشن بودن پمپ نخواهید شد محورهای داخلی الکتروموتور و واسطه از استیل یک پارچه ساخته شده است و دارای خنک کننده می باشد و نیازی به آژیر – ترموستات – کلاج – پلاتین و کوبلینگ ندارد.

فروش پمپ سیرکولاتور سهند

نحوه قرار گیری دهش و مکش پمپ سیرکولاتور ایران سهند همانطور که در شکل میبینید ۱۸۰ درجه میباشد و برای عملکرد بهتر پمپ بایستی مطابق عکس فوق نصب و راه اندازی گردد پمپ سیرکولاتور ایران سهند بعنوان الکتروپمپ بصورت مستقل کار انتقال آب گرم را به راحتی انجام می دهد و نیازی به واسطه بین پمپ و موتور وجود ندارد . نوع سیم پیچی موتور پمپ از جنس مسی است همچنین جنس پوسته پمپ سیرکولاتور ایران سهند از چدن و جنس پوسته الکتروموتور از آلومینیوم استفاده شده است. جنس پروانه این پمپ سیرکولاتور از نوع باکالیت است همچنین در پمپ سیرکوله ایران سهند از مکانیکال سیل ایتالیایی استفاده شده است و این پمپ سیرکوله دارای موتوری با دور ۱۷۵۰ RPM می باشد که باعث می گردد این پمپ به صورت دائم کار فعالیت داشته باشد. از دیگر ویژگی های پمپ سیرکولاتور ایران سهند وجود دو پروانه آلومینیومی جهت خنک کردن موتور پمپ در دو سر آن می باشد.

گروه چیدمان سازه به عنوان نماینده رسمی فروش پمپ سیرکولاتور ایران سهند کلیه محصولات شرکت ایران سهند را با قیمت مناسب به مشتریان عزیز عرضه مینماید.

نحوه سفارش خرید محصول:

جهت سفارش خرید میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته یا همچنین میتوانید برای خرید حضوری به آدرس موجود در سایت مراجعه نمود و خرید خود را انجام دهید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر