تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

ساخت ویلا در شهریار :

طراحی و ساخت ویلا در شهریار - گروه چیدمان سازه هنر


طراحی و ساخت ویلا در شهریار توسط گروه پیمانکاری ویلا سازی و استخرسازی چیدمان سازه هنر با ۲۰ سال تجربه در زمینه ساخت ویلا و استخر ، سونا و جکوزی انجام میشود طراحی و اجرای ویلا بصورت کاملا حرفه ای و طبق شرایط مالی شما در کوتاهترین زمان ممکن قابل اجراست. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

ساخت ویلا در شهریار

نمونه طرح ویلا مدرن

بازدید و مشاوره کاملا رایگان است

طراحی و اجرای صفر تا صد ویلا مدرن در تهران ، شهریار و حومه وهمچنین اجرای بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه در شهریار از دیگر تخصص های شرکت چیدمان سازه هنر است .


در طراحی و ساخت ویلا به سه اصل تخصص ، تجربه و سلیقه نیاز است.

در برآورد هزینه ساخت ویلا در شهریار نکاتی از جمله مساحت مفید زیر بنای ویلا ، نوع متریال اجرایی ویلا و طرح ساخت ویلا تعیین کننده نهایی هزینه اجرای هر متر مربع ساخت ویلا در کرج و شهریار است.

ساخت ویلا در شهریار

طراحی و ساخت ویلا در شهریار:

شهریار منطقه ای خوش آب و هوا است که به دلیل نزدیکی به کرج و استان تهران بسیاری از افراد را برای خرید ملک و ساخت ویلا، استخر سونا و جکوزی جلب کرده است اکثر افرادی که به دنبال ساخت ویلا در شهریار هستند به دلیل نداشتن زمان برای ساخت ویلا، نیاز به یک شرکت طراحی و ساخت ویلا در منطقه شهریار پیدا می‌کنند گروه چیدمان سازه هنر یک گروه سازنده ویلا ، استخر سونا و جکوزی در منطقه کرج، شهریار، قشلاق، لم آباد، مهرآذین، قجرآباد، ملارد ویلا جنوبی و شمالی، شهرک تیسفون، شهرک خانه پرندک، رباط کریم، کردامیر، کردزار، وحیدیه، فردوسیه، یوسف آباد، فرارت، باغستان، اندیشه فاز ۳، گرمدره، امیرآباد، عباس آباد، است در صورت نیاز به مشاوره ، طراحی و سازنده ماهر ویلا میتوانید با ما تماس بگیرید.

ساخت ویلا در شهریار

طراحی و ساخت ویلا در شهریار:

گروه پیمانکاری چیدمان سازه هنر در زمینه طراحی و ساخت ویلا از صفر تا صد در کنار شما عزیزان خواهد بود ما کلیه مراحل ساخت ویلا را بصورت زمانبندی در ساخت با شرایط مالی شما هماهنگ میکنیم و حداقل زمان ممکن را در ساخت ویلا با نظارت دقیق مد نظر قرارداده و به انجام می‌رسانیم.

قدم اول در ساخت ویلا در منطقه شهریار خرید زمین میباشد پس از خرید زمین نوبت به مرحله نقشه برداری زمین میرسد که در گام بعدی میتوانید به دنبال پیمانکار ساخت ویلا در منطقه شهریار باشید .

ساخت ویلا در شهریار

یک شرکت پیمانکار با تجربه در زمینه ساخت ویلا در منطقه شهریار میتواند خیال شما را بابت مراحل اجرای صحیح ساخت ویلا راحت کند شما میتوانید با دفاتر مختلف پیمانکاری ویلا در منطقه شهریار برای بازدید از ملک خود و گرفتن ایده برآکرد هزینه و در نهایت انتخاب نهایی پیمانکار ویلا در نظر بگیرید و پس از دریافت ایده های آنها با توجه به رزومه کاری پیمانکار مورد نظر خود را انتخاب کنید سلیقه خود را میتوانید با پیمانکار در میان بگذارید تا طرحی متناسب با سلیقه شما آماده کند برای عقد قرارداد ساخت ویلا روش های مختلفی برای نوع قرارداد پیمانکاری وجود دارد که شما میتوانید پس از بررسی انواع قرارداد ساخت ویلا و هماهنگی با وکیل خود نوع قرارداد مورد نظر ساخت ویلا برای عقد قرارداد با پیمانکار مورد نظر خود را مشخص نمائید البته قبل از عقد قرارداد هزینه های نهایی ساخت ویلا با حداقل ۲۰ در صد احتمال هزینه هاي مخفی را کار ساخت ویلا مشخص کنید چون در ساخت ویلا متریال های مختلفي میتوان به کار برد که هر کدام از آنها قیمت های مختلفي دارند.

گروه چیدمان سازه هنر با سال ها تجربه در زمینه ساخت ویلا ، استخر سونا و جکوزی آمادگی دارد ویلای شما را همانطوری که دوست دارید با بهترین مصالح و دقت بسازد برای دریافت وقت مشاوره ، طراحی و ساخت ویلا میتوانید با ما تماس بگیرید تا ضمن بازدید از زمین شما مراحل بعدی ارائه طرح اولیه و نهایی ویلا و نحوه ساخت ویلا را برای شما را مشخص کنیم و در صورت تمایل به همکاری در زمینه ساخت ویلا از صفر تا صد در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

در مراحل ساخت ویلا نکات بسیاری وجود دارد که در کیفیت و هزینه تمام شده ویلا تاثیر گذار است مهمترین نکته استفاده از مصالح و متریال با کیفیت است که توسط پیمانکار ویلا ساز با تجربه در ساخت ویلا مدیریت شود مشروط بر انکه زمان لازم برای مراحل ساخت ویلا طبق زمانبندی ساخت ویلا مشخص شده باشد تا بتوان مراحل ساخت ویلا را با دقت و بی نقص طبق نقشه های موجود سازه و معماری به انجام برسانیم.

ساخت ویلا در شهریار
موقعیت زمین برای ساخت ویلا در شهریار:

در منطقه کردان شهریار به خاطر اراضی باغات زمینی مورد ارزش گذاری است که دارای سند نفکیک شده باشد و در داخل بافت شهری یا روستایی قراردارد ک همچنین از نظر طراحی نقشه هایی مورد توجه قرار میگیرند که با طراحی اصولی میتوان حداکثر استفاده از دید اطراف را در ویلا برده باشند در شهریار به دلیل باغات سرسبز زمین های داری بافت باغی همواره احساس آرامش را به ساکنان ویلا منتقل می‌کنند.

ساخت ویلا در شهریار
خرید زمین در شهریار:

زمین با توجه به موقعیت منطقه، بافت منطقه ، ارزش گذاری میشود ممکن است زمین در یک کوچه نسبت به کوچه دیگر اختلاف قیمت زیادی داشته باشد در منطقه شهریار نیز به همین صورت است اگر قصد خرید زمین در منطقه شهریار را دارید باید وقت کافی برای بازدید از زمین داشته باشید تا زمین با متراژ مورد نظر و متناسب با بودجه خود برای ساخت ویلا پیدا کنید.

ساخت ویلا در شهریار

مراحل طراحی و ساخت ویلا شهریار

مراحل طراحی و ساخت ویلا در شهریار بصورت زیر میباشد:

 • نقشه برداری از زمین
 • تهیه نقشه معماری پلان ، نما و در صورت نیاز محوطه
 • محاسبات خاک و سازه ویلا
 • عقد قرارداد ساخت ویلا با پیمانکار مورد نظر
 • ارائه زمان بندی اجرای پروژه ساخت ویلا توسط پیمانکار ویلا
 • تهیه تجهیزات و ماشین آلات خاکبرداری توسط پیمانکار
 • تهیه مصالح ساخت ویلا توسط پیمانکار ویلا
 • اجرای مراحل ساخت توسط عوامل اجرایی پروژه توسط پیمانکار

مرحله خاکبرداری ویلا:

مرحله خاکبرداری پس از آماده سازی آزمایش خاک بستر ویلا و نقشه ویلا با نظارت مهندس اجرایی انجام میشود به این صورت که نقشه فونداسیون ویلا با مقداری فضای بیشتر برای قالب بندی فونداسیون یا چیدن آجر برای فونداسیون به اندازه تمام شده خاکبرداری اضافه میشود و با میخ کوبی کنج های نقشه بر روی زمین با ریسمان کشی ، گچ ریزی برای نشان گذاری زمین ریخته می‌شود و سپس مرحله خاکبرداری با ماشین آلاتی از قبیل لودر برای پی رادیه ژنرال و خاکبرداری پی نواری با بیل مکانیکی انجام میشود .

اجرای ریگلاژ :

همیشه پس از خاکبرداری زمین با ماشین آلات حفاری نیاز به برداشت خاک های سست شده در اثر چنگال های بیل مکانیکی ضروری به نظر میرسد به این صورت که خاک های سست شده توسط کارگران با برداشت حداقل ۱۵ سانتیمتر خاک محل خاکبرداری بصورت دستی انجام می‌گیرد تا فونداسیون بر روی خاک بکر قرار بگیرد.

اجرای بتن مگر(بتن پاکیزکی):

پس از اجرای رگلاژ کف پی اجرای میخ کوبی تراز کف پی انجام میشود و با ریسمان کشی بین میخ ها یک لایه بتن برای پاکیزگی کف پی انجام میشود ذخامت بتن مگر ۵ تا ۱۰ سانتیمتر میباشد.

اجرای آرماتوربندی فونداسیون ویلا:

آرماتوربندی فونداسیون ویلا طبق نقشه های سازه ویلا انجام میشود قبل از اجرای بتن ریزی فونداسیون نیاز به نصب بیس پلیت برای نصب اسکلت فلزی است در صورتی که اسکلت بتنی انجام میشود میلگردهای انتظار برای ستون ها باید در محل ستون‌ها در داخل فونداسیون نصب شود سپس مرحله بتن ریزی انجام شود.

اجرای بتن ریزی فونداسیون:

پس از تکمیل آرماتوربندی فونداسیون نوبت به اجرای بتن ریزی فونداسیون میرسد عیار بتن برای فونداسیون حداقل ۳۰۰ کیلوگرم بر متر مکعب میباشد عیار بتن در مقاومت نهایی سازه در برابر زلزله ، باد و باران تاثیر مستقیم دارد.

اجرای ستون :

در صورت اجرای صفحه پلیت در بتن فونداسیون ستون های سازه ویلا طبق نقشه از پیش محاسبه شده بصورت فلزی(جوشکاری در کارخانه یا طبق نظر مهندس اجرا در محل) جوشکاری و نصب میشوند و در صورتی که اسکلت ویلا بتونی باشد میلگرد های ستون به میلگرد های انتظار متصل می‌شود و خاموت گذاری و رامکا گذاری ستون ها انجام میشود و سپس قالب بندی و بتون ریزی ستون ها طبق نظر مهندس کارگاه بتن ریزی انجام میشود.

اجرای سقف ویلا:

اجرای سقف ویلا طبق نظر مهندس به چند طریق قابل اجراست:

 • اجرای سقف شیروانی با ورق و سفال
 • اجرای سقف کرومیت
 • اجرای سقف تیرچه
 • اجرای سقف وافل
 • اجرای سقف عرشه فولادی

اجرای کرسی چینی و آجر چینی ویلا:

پس از اجرای اسکلت ویلا (ستون و سقف( نوبت به اجرای کرسی چینی ویلا میرسد کرسی چینی برای تنظیم ارتفاع ساختمان و محلی برای اجرای بلوکاژ کف ساختمان به منظور جلوگیری از رطوبت زمین به کف ویلا میباشد همچنین با اجرای سیمانکاری و یک لایه ایزوگام بر روی دیوار کرسی چینی قبل از اجرای دیوار چینی ویلا نفوذ رطوبت به دیوارهای ویلا قطع خواهد شد در صورت عدم اجرای ایزولاسیون بر روی کرسی چینی رطوبت زمین در دیوارها نفوذ می‌کند و بعدها در اثر خشک شدن به صورت شوره در دیوارها نمایان می‌شود که ظاهر بدی در نمای ساختمان بر جای خواهد گذاشت توجه نمائید کرسی چینی مهمترین بخش دیوار چینی ویلا است ضروری است کلیه دیوارهای داخلی و خارجی ویلا بر روی کرسی چینی قرار بگیرند برای این کار نیاز به پیاده سازی دقیق کرسی چینی طبق نقشه و با نظارت مهندس اجرا میباشد.

اجرای تاسیسات ویلا:

پس از اجرای ستون سقف و دیوارچینی و بلوکاژ نوبت به مرحله تاسیسات مکانیکی و برقی ویلا میرسد در این مرحله کلیه کارهای لوله کشی آب گرم و سرد ، لوله کشی فاضلاب و لوله کشی رادیاتور یا گرمایش از کف ویلا و اجرای لوله کشی برق انجام خواهد شد در صورتی گرمایش آب مصرفی ویلا از طریق موتورخانه مرکزی انجام میشود کلیه انشعابات لوله برای اتصال به اتاق موتورخانه منتقل می‌شوند برای این کار نیاز به ساخت اتاق موتورخانه با ابعاد حداقل ۳×۳ متر و ارتفاع حداقل ۶۰/۲ متر میباشد و در صورتی که سیستم گرمایش ویلا از طریق پکیج انجام میشود لوله های انتظار بایستی در محل مناسب نصب پکیج کشیده شوند.

اجرای کاشی کاری و سرامیک کاری ویلا:

پس از نصب لوله های آب گرم و سرد و لوله حوله خشک کن در حمام و دستشویی و لوله کشی و سیم کشی برق در داخل سرویس ها سپس یک لایه سیمانکاری کف و تا حدودی دیواری بدنه حمام و دستشویی ایزوگام میشود پس از مرحله ایزوگام ، کاشی کاری دیوار و سرامیک کف حمام دستشویی و آشپزخانه انجام میشود.

اجرای گچ کاری ویلا یا کناف :

اجرای گچ و خاک و سفید کاری ویلا پس از تکمیل کاشی و سرامیک حمام دستشویی و دیوار آشپزخانه ویلا انجام میشود به جای گچ و خاک روش های دیگری از جمله اجرای کناف وجود دارد که معمولا پس از اجرای گچ و خاک با نصب شاسی بر روی گچ و خاک، کناف ها با پیچ مخصوص بر روی شاسی نصب میشوند همچنین می‌توان سقف ویلا را با استفاده از چوب ترمو یا سقف کاذب رابیتس و گچ انجام داد.

اجرای کف ویلا:

پس از تکمیل دیوار و سقف ویلا مرحله کف سازی ویلا می‌رسیم برای کف ویلا متریال های مختلفي وجود دارد سنگ طبیعی اسلب ، سرامیک پرسلان، اجرای کفپوش یا پارکت لمینت (نیاز به یک کفسازی با موزائیک برای بستر کفپوش یا پارکت ضروری است ) مورد انتخابی طبق سلیقه و هزینه مد نظر مالک ویلا انجام میشود.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی ویلا در شهریار:

پس از تکمیل ویلا نوبت به اجرای رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری ، نورپردازی، نصب قرنیز، ساخت شومینه ، نصب کابینت آشپزخانه ، نصب درب و پنجره ویلا و نصب پله های چوبی، قاب بندی دیوارها یا آینه دکوراتیو و نصب چراغ و لوستر میرسد.

طراحی و اجرای محوطه سازی ویلا در شهریار :

در محوطه سازی ویلا چند نکته بسیار مهم به نظر میرسد ساخت استخر و جکوزی ، ساخت آلاچیق و باربیکیو ، ساخت آبنما و نصب مجسمه و اجرای پیاده رو و فضای سبز و نورپردازی محوطه که هر کدام از این امکانات که در طراحی چیدمان محوطه ویلا مد نظر قرار بگیرد باعث آسایش و آرامش استفاده کننده از ویلا میشود مهم نیست که حتما زمین با مساحت زیاد وجود داشته باشد تا بتوانید امکانات فوق را داشته باشید مهم این است که طراحی ایده آلی انجام شود تا از حداقل فضای ویلا بهترین بهره را ببریم این کار با طراحی اصولی محوطه ویلا امکان پذیر است گروه چیدمان سازه هنر صفر تا صد ساخت استخر سونا و جکوزی و اجرای محوطه سازی و فضای سبز شما را به صورت اساسی انجام می‌دهد.

طراحی و ساخت ویلا پیش ساخته در شهریار:

ویلای پیش ساخته همانطور که از اسم شان پیداست ویلاهای هستند که دارای سازه با قابلیت جابجایی میباشند و معمولا در کارخانه بصورت ویلا با سازه چوبی، ویلا با سازه کانکس ، ویلا با سازه lsf ، ویلا با اسکلت فلزی و ساندویچ پنل که در کارگاه طراحی و و کامل یا تا حدودی آماده میشوند و در محل نصب میشوند برخی سازه ها از قبیل ساندویچ پانل تا مرحله جوشکاری و نصب ساندویچ پانل ها در کارگاه آماده میشوند و برای حمل آسان و سبکی سازه در زمان حمل مراحل بعدی ساخت از قبیل شاتکریت ، نصب سرامیک ، اجرای نماسازی پس از حمل سازه در محل اجرا میشود انتخاب نوع سازه ویلای پیش ساخته بستگی به شرایط آب و هوایی منطقه دارد و نیاز به کارشناسی دارد.

ساخت ویلا در شهریار

هزینه ساخت ویلا در شهریار:

هزینه ساخت ویلا در منطقه کردان کرج مثل بسیاری از شهرهای دیگر به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به هر کدام می‌پردازیم.

۱-قیمت زمین؛

قیمت زمین بسته به موقعیت زمین ، متراژ زمین ، منطقه و محل زمین دارای قیمت های مختلفي است .

۲-متراژ بنا؛

متراژ بنای ویلا سطح قابل استفاده ای از اشغال بنا در طبقات را زیر بنا ویلا می‌گویند تعیین کننده اصلی بودجه مورد نیاز برای ساخت ویلا پس از بودجه مورد نیاز برای خرید زمین، متراژ زیر بنای ویلا نسبت به کیفیت مصالح مصرفی است.

۳-مصالح مورد استفاده در ساخت ویلا؛

مصالح مصرفی در ساخت ویلا پس از دو مقوله بالا در مرحله سوم قراردارد.

۴-طرح ویلا و دستمزد پیمانکار و عوامل اجرایی پیمانکار ساخت ویلا؛

طرح ساخت ویلا در واقع تعیین کننده دستمزد نهایی پیمانکار و عوامل اجرایی ساخت ویلا است که مدت زمان اجرایی مراحل ساخت ویلا و در نهایت با افزایش روز های کار اجرایی ساخت ویلا هزینه های پیمانکار مشخص میشود.

زمان مورد نیاز برای ساخت ویلا در شهریار:

زمان مورد نیاز برای ساخت ویلا در خوشنام ، ماهدشت ، صفادشت، شهریار، باغستان و در کل تهران و حومه یستگی به متراژ بنا ، طراحی بنا و میزان بودجه مورد نظر و زمان شرع ساخت ویلا بستگی دارد یک ویلای با ۱۲۰ متر همکف و ۸۰ متر در طبقه اول بصورت دوبلکس مدت زمانی بین ۵ تا ۹ ماه زمان نیاز دارد برای دریافت مشاوره در زمینه ساخت ویلا با گروه پیمانکاری چیدمان سازه هنر تماس بگیرید.

ساخت ویلا در شهریار

ساخت ویلا بر اساس سبک های معماری :

ساخت ویلا با سبک نئوکلاسیک

ساخت ویلا با سبک مدرن

ساخت ویلا با سبک پست مدرن

ساخت ویلا با سبک مینیمال

ساخت ویلا با سبک روستیک

ساخت ویلا از نظر ساختار:

ساخت ویلا فلت

ساخت ویلا دوبلکس

ساخت ویلا تریبلکس

محوطه سازی ویلا:

محوطه سازی ویلا از موارد مهم در زیباسازی محوطه ویلا میباشد زیرا در ورود ویلا و چشم انداز بیننده می‌تواند حس آرامش و نشاط شگفت انگیزی را القا کند در محوطه سازی موارد زیادی وجود دارد که می‌تواند چیدمان محوطه را کامل کند استخر سازی در محوطه ، ساخت آلاچیق و نهر آب و همچنین دیوارهای پیرامونی ویلا و نوع پوشش گیاهان و درختان تزئینی در محوطه ویلا بسیار مورد نظر قرار میگیرد نمای ساختمان میتواند در کامل کردن پیوند طبیعت ویلا و ساختار محوطه یک هارمونی بوجود بیاورد نور پردازی در محوطه ویلا بسیار نکته حائز اهمیتی است که بهتر است طبق نظر طراح اجرا شود.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر