تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

صفر تا صد طراحی و ساخت ویلا :

دفتر طراحی و ساخت ویلا – شرکت ویلا سازی (چیدمان سازه هنر)

طراحی و ساخت ویلا

نمونه طرح ویلا مدرن

برای بازدید ملک و دریافت وقت مشاوره تخصصی ساخت ویلا تماس بگیرید

طراحی و ساخت ویلا مدرن و ساخت ویلا کلاسیک بصورت پلان، دو بعدی و سه بعدی و اجرای ویلا از صفر تا صد طبق متد روز دنیا با سلیقه مشتری انجام می گیرد همچنین اجرای دکوراسیون داخلی ویلا و بازسازی خانه ویلایی توسط گروه مهندسی و معماری چیدمان سازه هنر قابل اجراست .


طراحی و ساخت ویلا

نمونه طرح ویلا مدرن

*تجسم واقعیت رویای شما در طراحی آینده است.

گروه چیدمان سازه هنر از مرحله دریافت جواز نقشه ، خاکبرداری تا تحویل کلید ویلا با شما همراه خواهد بود.


طراحی و ساخت ویلا دوبلکس و ساخت ویلا فلت در کرج ، کردان، کوهسار، آغشت، برغان، خوروین، آجین دوجین، ولیان، سهیلیه، سنقرآباد ، چهارباغ ، تهراندشت ، سرخاب، سعید آباد، جهان ویلا، هشتگرد ، فشند بصورت پیمانکاری با مصالح و مدیریت پیمان قابل اجراست. همچنین کلیه خدمات بازسازی و دکوراسیون داخلی منزل و طراحی و محوطه سازی ویلا، اجرای روف گاردن ، ساخت استخر ، سونا و جکوزی بصورت کاملا تخصصی انجام میشود برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

طراحی و ساخت ویلا

نمونه طرح ویلا مدرن

طراحی ویلا و دکوراسیون داخلی:

طراحی و ساخت ویلا و دکوراسیون داخلی

آن یک مقوله پیوسته و تفکیک ناپذیر است در طراحی ویلا سبک ویلا مشخص کننده طراحی داخلی و دکوراسیون ویلا است همینطور پلان ویلا می‌تواند در طراحی داخلی و نمای ویلا تاثیر مستقیم بگذارد پس بنابراین در انتخاب سبک معماری ویلا، سلیقه شما در انتخاب سبک معماری مدرن یا کلاسیک یا نئو کلاسیک میتواند معماری ویلای شما و طرح مورد نظرتان را تعیین کننده باشد در طراحی ویلا تخصص و سلیقه معمار حرف اول را می‌زند چون مهندس معمار ماهر می‌تواند تمام نیازهای شما از یک ویلا را در نظر بگیرد و حتی یک طرح آینده نگر به شما ارائه کند. در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا میتوانید از طرح های زیبا ایده بگیرید الگو برداری در طراحی داخلی و بیرونی نما باید متناسب با طرح معماری بنای شما باشد.

طراحی اصولی ویلا نقش مهمی در زیبایی فضای داخلی و بیرونی ویلا دارد اگر به دنبال محیطی آرام و فضایی خاص هستید باید از ایده های جذابی که برای طراحی و دکوراسیون داخلی وجود دارند استفاده کنید میتوانید با در نظر گرفتن جزئیات معماری یک ساختمان ویلایی فضاهایی زیبا و مجلل خلق کنید برای این کار از نورپردازی غافل نشوید یک طرح معماری زیبا بدون نورپردازی نمی‌تواند حس زیبایی را منتقل کند برای طراحی ویلا نیاز به چند نفر متخصص و مهندس در زمینه معماری ، سازه و تاسیسات دارید تمامی کارهای فوق میتواند توسط یک شرکت در قالب طراحی و اجرای ویلا انجام شود همچنین یک شرکت ساخت ویلا میتواند هزینه های ساخت ویلای شما را بصورت دقیق برآورد کند.

طراحی و ساخت ویلا

نمونه طرح ویلا مدرن

سبک های مختلفي در معماری وجود دارند که هر کدام دارای مولفه های مخصوص خود هستند :

  • سبک معماری ویلای مدرن
  • ساخت ویلا به سبک معماری ویلا پست مدرن
  • ساخت ویلا به سبک معماری ویلای کلاسیک
  • ساخت ویلا به سبک معماری ویلای مینیمال
  • ساخت ویلا به معماری ویلای نئوکلاسیک
  • ساخت ویلا به سبک معماری باستان

هر کدام از سبک های معماری در ویلا سازی از نظر داخلی و نمای بیرونی بسیار تفاوت دارند مثلا دریک ویلا با سبک مدرن در نگاه اول سادگی در مصالح و بزرگی پنجره ها حس آرامش واما به روز بودن ویلا جلب توجه می‌کند اما در ویلای به سبک کلاسیک نمای بیرونی ویلا قدیمی به نظر میرسد و از نظر سبک داخلی و بیرونی تفاوت عمده ای در ابعاد پنجره با سبک مدرن دارد و در نگاه اول پنجره ها کوچکتر از ویلای مدرن هستند

طراحی و ساخت ویلا

رنگ‌ها در اصول طراحی ویلا:

رنگ‌ها در طرح نهایی ویلا میتوانند تعیین کننده باشند در طراحی نمای ویلا، بخصوص در ویلاهای مدرن ترکیب اصولی رنگ های خنثی را با رنگ های گرم و تیره ترکیب می‌کنند در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن اصولا از رنگ های سفید پاستلی و نزدیک به سفید ، خاکستری و مشکلی استفاده می‌کنند اما نگران نباشید طرح و رنگ داخلی نهایی ویلا را شما هستید که انتخاب میکنید و مجری ساخت ویلا اجرا می‌کند شما میتوانید از پالت رنگ استفاده کنید از جمله رنگ های زیبا برای طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از رنگ هایی است که مکمل یکدیگر باشند یا شرایط طراحی داخلی را در حالت متعادل حفظ کنند بهتر است برای حفظ تعادل رنگ ها در طراحی داخلی از ترکیب رنگ هایی همچون سفید و خاکستری ، رنگ قهوه ای و کرم روشن، نارنجی ، رنگ نقره ای و سفید و یا ترکیبی ازآبی کاربنی با سفید مورد استفاده قرار دهید که حس خوبی را به بیننده منعکس می‌کنند.

طراحی و ساخت ویلا

نمونه طرح ویلا مدرن

نورپردازی در طراحی و اجرای ویلا:

نور پردازی در طراحی ویلا ی مدرن و همچنین دکوراسیون داخلی بسیار مهم است از این رو در طراحی قسمت های مختلف ویلا میتوان از سبک های مختلف نور پردازی استفاده نمود برای این کار طراح ویلا باید تجربه کافی داشته باشد تا بتواند نور مناسبی را بصورت مخفی با چراغ هاي کوچک و بزرگ در قسمت هایی از نمای ویلا و محوطه ویلا بالکن ویلا طراحی و اجرا نمود و از نورپردازی داخلی ویلا با نورهای مخفی غافل نشوید.

طراحی و ساخت ویلا در کردان:

طراحی و ساخت ویلا در کردان به دلیل اینکه در دامنه کوه قراردارد نسبت به طراحی و ساخت ویلا در تهراندشت و شهریار که در دامنه دشت قراردارند مقداری متفاوت تر است ساخت ویلا در دامنه تپه یا کوه به دلیل شیب دار بودن زمین میتواند مقداری هیجان انگیز تر باشد .

طراحی و ساخت ویلا

در ویلاهای کوهستانی میتوانید طبقه همکف را برای اجرای سالن بدنسازی ، جکوزی و یک استخر کوچک در نظر بگیرید و در طبقات بالاتر پذیرایی و خواب ها اجرا شوند در ویلای دشت به دلیل دسترسی راحت تر به باغ میتوان استخر را در داخل باغ و جلوی ویلا طراحی و اجرا نمود و در طبقه همکف پذیرایی و سرویس و آشپزخانه را طراحی نمود و در طبقات بالاتر سالن بیلیارد و خواب ها را طراحی و اجرا نمود.

آشپزخانه در طراحی ویلا:

آشپزخانه یکی از قسمت های مهم در طراحی ویلا است، که با طرح های مختلفي قابل اجراست آشپزخانه های اپن دارای طرفداران بیشتری در ویلا و حتی آپارتمان هستند آشپزخانه در طراحی مدرن بصورت یک کانتر با چند صندلی اپن و با مصالح مرغوب و کابینت های با کیفیت طراحی و اجرا میگردد در طراحی آشپزخانه نورپردازی بسیار تاثیر گذار است همچنین مثلث آشپزخانه از نکات مهم طراحی آشپزخانه است.

طراحی و ساخت ویلا

نمونه آشپزخانه ویلا مدرن

سالن ناهار خوری در طراحی ویلا:

طراحی و ساخت ویلا

سالن ناهارخوری در ساخت ویلا

سالن غذاخوری میتواند در قسمتی از سالن پذیرایی قرار گیرد یا اینکه میتوان برای آن مکانی را در قسمتی از ویلا بصورت سالن غذا خوری طراحی و اجرا نمود این مهم بستگی به بودجه ای دارد که شما برای ساخت ویلا در نظر گرفته اید فضای غذا خوری بصورتی طراحی میشود که آرامش ساکنان منزل را فراهم کند در طراحی ویلا و قسمت نهار خوری چیدمان میز نهار خوری و محل قرارگیری صندلی ها و لوازم غذا خوری طراحی میشود.

پنجره‌ها در طراحی ویلا:

طراحی و ساخت ویلا

پنجره در ساخت ویلا

موقعیت قرارگیری پنجره ها در ویلا از نکات مهم طراحی ویلا است بهترین نور طبیعی در ویلا میتواند نور جنوبی باشد نوردهی ویلا از سمت شرق از بدترین نوع نور است چون در تابستان به دلیل قرار گیری خورشید در بیشتر ساعات روز در شرق باعث کلافگی ساکنان ویلا و انتقال گرمای بیش از حد به داخل ساختمان میشود ابعاد پنجره ها نیز میتواند میزان نور مورد نیاز ویلا را تامین کنند بهتر است میتوان شیشه های بزرگ را در طراحی ویلا مدرن در داخل فرم آلومینیومی یا upvc قرار داد همچنین میتوان از فرم های چوبی برای پنجره ها نیز استفاده نمود استفاده از چوب انرژی خاصی را به ساکنان خانه ویلایی منتقل می‌کند.

طراحی و ساخت ویلا

طراحی و ساخت ویلا

انباری یا فضای ذخیره سازی در ویلا:

فضای ذخیره سازی یا انباری در طراحی ویلا به بخش هایی تقسیم می‌شوند که میتواند برای حفظ و نگهداری اشیاء و لوازم مازاد بر نیاز مصرف خانواده طراحی شود یا میتواند کمد کتابخانه یا یک کمد رخت آویز یا یک فضاهای کوچک‌ خلاقانه باشد که با ورق ام دی اف یا چوب یا کناف در داخل قسمت هایی از دیوارهای داخلی بنا طراحی و اجرا شود با طراحی اصولی این فضا ها میتوان هم از نظر طراحی به چیدمان بهتر داخلی ویلا کمک کرد و هم فضاهایی که بلا استفاده می‌ماند را به نحو احسن به فضایی کاربردی و شیک تبدیل کرد.

طراحی و ساخت ویلا

نمونه ساخت ویلا

بنابراین یکی از اصول طراحی ویلا این است که فضای بیشتری را برای زندگی در اختیار ساکنین قرار دهد. ویلاهای مدرن، فضای آزادتری دارند. سقف این ویلاها بلندتر است و زمانی که مبلمان و اسباب و اثاثیه را داخل آن می‌چینید، شلوغی و ازدحامی را مشاهده نمی‌کنید. اگر طراحی به درستی انجام شود، فضای کافی برای چیدمان مبلمان یا لوازم تزئینی اضافی حتماً وجود خواهد داشت.

استفاده از تزئینات در دکوراسیون داخلی:

در طراحی داخلی ویلا شاید فکر کنید که تزئینات داخلی خیلی مهم نباشد اما اینطور نیست و تزئینات داخلی میتواند فضای زندگی را مطلوب کند استفاده از گل و گیاهان تزئینی، تابلوها، لوسترهای متناسب با نوع طراحی ویلا ، دیوارکوب ها و صندلی و محوطه سازی ویلا میتواند ساختمان ویلا را زیباتر و زندگی را برای افراد خانواده دلپذیر تر کند.

سرویس بهداشتی و حمام در طراحی ویلا:

طراحی و ساخت ویلا

سرویس بهداشتی در ساخت ویلا

سرویس بهداشتی و حمام از نیازهای ضروری یک ساختمان محسوب میشود در ساختمان های جدید ویلایی مدرن برای هر قسمت یا طبقه از ویلا یک سرویس بهداشتی و حمام در نظر میگیرند تا افراد آسایش بیشتری داشته باشند در طراحی حمام در ویلا میتوان از وان یا جکوزی آماده نیز استفاده نمود برای این کار ابعاد حمام بزرگ تر در نظر گرفته می‌شود میتوان برای قسمت دوش ها از کابین های دوش آماده یا شیشه ای استفاده نمود همچنین استفاده از طرح و رنگ کاشی و سرامیک های پرسلان با رنگ روشن سفید ، و خاکستری ، بژ یا سرامیک ریز طرح شیشه ای نیز میتوان استفاده نمود که باعث زیبایی دو چندان سرویس و حمام میشود.

اتاق خواب در طراحی وساخت ویلا:

طراحی و ساخت ویلا

اتاق خواب در ساخت ویلا

از دیگر نکات مهم در طراحی ویلا میتوان به اتاق خواب ها اشاره نمود اتاق خواب ها برای آسایش ساکنان ویلا بسیار ضروری است اتاق خواب در ویلا بهتر است رو به بالکن و تراس بصورت بهار خواب باز شود همچنین برای آسایش بهتر بهتر است یک سرویس اختصاصی بصورت مستر در اتاق خواب طراحی و اجرا شود در صورتی که زیربنای ساختمان بزرگ باشد و طراحی ویلای لاکچری مد نظر باشد میتوان در داخل اتاق خواب وان جکوزی اجرا شود.

بهترین روش ساخت ویلا:

طراحی و ساخت ویلا

طراحی پلن در ساخت ویلا

بهترین روش ساخت ویلا بستگی به زمان اجرای ویلا دار بهترین روش از نظر زمان بندی ساخت ویلا با سازه lsf , ساخت ویلا با سازه های اسکلت فلزی کارخانه ای بصورت پیچ و مهره ای است که در کارخانه تولید و در محل پروژه نصب میشود اما اگر به دنبال بهترین روش ساخت بنای ویلا باهزینه کمتر هستید و زمان برای شما زیاد مهم نیست اسکلت بتنی با سقف وافل میتواند گزینه خوبی باشد که‌ هم مقاومت زیادی دارد و هم می‌توان فضای بزرگ را با حداکثر فاصله تیر پوشش دهد سازه های ارزانتری نیز وجود دارد مثل ویلا با سازه کانکس که شاید مورد پسند هر کسی قرار نگیرد.

ساخت ویلا با بلوک سیمانی:

همانطوری که گفته شد ویلا با سازه و جزئیات ساده تر و مصالح ارزانتری نیز وجود دارد که میتوان حداقل استانداردها را نیز در آن رعایت کرد ساخت ویلا با اسکلت قوطی و سقف سبک شیروانی یکی از آن نوع ویلاها است که در اکثر مناطق شهریار در باغ ویلاها رایج شده است اما محدودیت ارتفاع و طبقه در این ویلا باید حتما رعایت شود .

طراحی و ساخت ویلا

نمونه ساخت ویلا

ساخت ویلا با بلوک سیمانی:

ساخت ویلا با بلوک سیمانی در واقع برای دیوارهای ویلا مورد استفاده قرار میگیرد اما اسکلت ویلا نیاز به سازه دارد برای مشاوره در زمینه طراحی و ساخت ویلا با حداقل قیمت میتوانید از ما کمک بگیرید .

طراحی و ساخت ویلا

نمونه ساخت ویلا

ساخت ویلا در باغ:

ساخت ویلا در باغ در سالیان اخیر در شهرهای مختلف مورد توجه قرار گرفته است ساخت ویلا میتواند در مناطق کوهستانی و یا بصورت ساحلی طراحی و اجرا شود ساخت ویلا در باغ د مناطق کرج و کردان ، تهراندشت و شهریار ، دماوند به دلیل نزدیکی به تهران میتواند یک سرمایه گذاری سود آورد باشد.

ساخت ویلا دوبلکس:

ساخت ویلا به چند صورت طراحی و اجرا می‌شوند طراحی و ساخت ویلا دوبلکس یکی از انواع مورد توجه در ویلا سازی میباشد که به اشکال مختلف ویلا مدرن یا کلاسیک قابل اجراست برای اطلاع از هزینه ساخت ویلا دوبلکس میتوانید با ما تماس بگیرید.

ساخت ویلا ارزان:

به دلیل بالا رفتن مصالح ساخت ساز ویلا در سالیان اخیر بسیاری به فکر ساخت ویلا ارزان افتاده اند و به هر قیمتی به دنبال آن هستند برای ساخت ویلا ارزان میتوان هزینه ها را مدیریت نمود و ارزان شدن ساخت ویلا به معنی زدن از مصالح و کیفیت نیست برای مدیریت بهتر ساخت ویلا بهتر است به دنبال مجری حرفه ای و پیمانکار با تجربه ساخت ویلا باشید تا هزینه های ساخت را بهترمدیریت کند.

طراحی و ساخت ویلا

نمونه ساخت ویلا

ویلا فلت یعنی چی؟

ویلا های فلت در واقع به ویلاهایی اطلاق می‌شوند که بصورت یک طبقه طراحی و اجرا می‌شوند طبقه پشت بام ویلا می‌تواند محل خوبی برای روف گاردن باشد برای اطلاع از نحوه ساخت ویلا فلت و طراحی ویلا فلت با ما تماس بگیرید.

هزینه ساخت ویلا فلت:

هزینه ساخت ویلا فلت بستگی به متراژ زیربنا، نوع طراحی و ساخت ویلا فلت مدرن ، ساخت ویلا سنتی، نسبت به مصالح و تجهیزات مصرفی برای ساخت ویلا فلت دارد.


برای مشاوره طراحی و ساخت صفر تا صد ویلا، استخر و موتورخانه میتوانید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنر

آدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر