تماس با ما
هدر سایت چیدمان سازه

قیمت دیگ موتورخانه

لیست قیمت دیگ آب گرم موتورخانه شوفاژ

در زیر نمونه های دیگ آبگرم فولادی موتورخانه تولید گروه چیدمان سازه با ورق فولادی و دیگ گالوانیزه مخصوص استخری مشاهده می‌کنید دیگ های تولید شده با کیفیت بالا و قیمت مناسب قابل عرضه میباشد در صورت سفارش خرید و مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید دیگ های خریداری شده برای مشتریان تهران و کرج ، کردان ، مهرشهر ، شهریار ،ملارد و صفادشت ماهدشت و محمدشهر در همان روز کاری خرید ارسال می‌شود.

تجهیزات موتورخانه مرکزی
تجهیزات موتورخانه مرکزی

گروه چیدمان سازه سازنده انواع دیگ آبگرم فولادی ورق سیاه و گالوانیزه مخصوص استخر های خانگی و باغ ویلا ها منبع کویل دار و دوجداره ، مبدل استیل و فیلتر شنی و سختی گیر رزینی میباشد.

قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه با ورق حداقل ۵/۵میلیمتر و حداکثر تا ۱۲ میلیمتر تا دی 1402 به صورت تک فروشی با قیمت های زیر خدمت مشتریان ارائه میشود برای اطلاع از میزان تخفیف ویژه فروشگاه همکار، برای خريد های عمده لطفا تماس بگیرید.

قیمت دیگ موتورخانه

قیمت تکفروشی دیگ های آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ورق ۶ میلیمتر به بالا تا پایان دی ماه ۱۴۰۲

 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 82/000 هزار کیلو کالری 18/800/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 92/000 هزار کیلو کالری 19/800/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 102/000 هزار کیلو کالری 22/500/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 120/000 هزار کیلو کالری 24/500/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 135/000 هزار کیلو کالری 29/900/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 150/000 هزار 33/700/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 175/000 هزار 34/800/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 200/000 هزار کیلو کالری 43/200/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژکار با ظرفیت حرارتی 250/000 هزار کیلو کالری 51/300/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 300/000 هزار کیلو کالری 59/200/000 تومان
 • قیمت دیگ آبگرم فولادی موتورخانه شوفاژ با ظرفیت حرارتی 350/000 هزار کیلو کالری 69/800/000 تومان
قیمت دیگ موتورخانه
قیمت دیگ موتورخانه

قیمت تک فروشی دیگ های ورق فولادی موتورخانه شوفاژ با ورق ۶ میلیمتر به بالا

قیمت دیگ موتورخانه

برای سفارش خرید دیگ فولادی و مشعل برای موتورخانه ابتدا باید متراژ ساختمان یا واحد ها مشخص شود تا بتوان ظرفیت دیگ مورد نیاز ساختمان تعیین شود.

دیگ های سفارشی با ورق بالاتر از ۶ تا ۱۲ میلیمتر بصورت سفارشی تولید میشوند همچنین دیگ های با تمام ورق و لوله داخل استیل نیز تولید میشوند که فقط سفارشی بوده و پس از پرداخت از ۴ تا ۷ روز تحویل داده میشود.

استانداردهای ساخت دیگ فولادی موتورخانه:

دیگ های تولید شده طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه میشوند پس بنابراین دیگ خریداری شده شما از طرف گروه چیدمان سازه دارای پنج سال ضمانت کتبی میباشد.

مشتریان محترم کالای خریداری شده از طرف شما شامل دیگ آبگرم فولادی و گالوانیزه و مشعل گازی یا گازوئیلی در صورت آماده بودن محصول ظرف مدت ۴۸ساعت از زمان پرداخت وجه ارسال خواهد شد.

قیمت دیگ موتورخانه

قبل از اعلام سفارش محصول دیگ فولادی موتورخانه و دیگ گالوانیزه استخری و فیلتر شنی میتوانید جهت دریافت مشاوره از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان فنی گروه چیدمان سازه تماس بگیرید .

در صورت نیاز به نصاب موتورخانه میتوانید در خواست خود را از طرقی تماس تلفنی یا واتساپ اعلام نمائید تا در اسرع وقت نیروی ماهر جهت نصب دیگ موتورخانه اعزام شود.

دیگ های تولید شده طبق استانداردهای بین المللی تولید و عرضه میشوند پس بنابراین دیگ خریداری شده شما از طرف گروه چیدمان سازه دارای ۴۸ ماه ضمانت محصول میباشد بنابراین از بابت کیفیت محصول خریداری شده خود از ما مطمئن باشید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس دفتر مهندسی و معماری: استان البرز، کرج، ورودی کردان، روبروی اردوگاه شهید بهشتی، دفتر چیدمان سازه هنرآدرس فروشگاه تاسیسات: استان تهران، جاده ملارد، 400 متر به سمت شهریار، فروشگاه تاسیسات و تجهیزات استخر چیدمان سازه هنر