فروش منبع دوجداره:

فروش منبع دوجداره با ورق گالوانیزه - سفارش تولید منبع دوجداره و کوییل دار:

فروش انواع منبع دوجداره با ورق گالوانیز و ثبت سفارش تولید منبع دوجداره و کویل دار بصورت تلفنی انجام می شود همچنین برای راحتی شما عزیزان و جلوگیری از اتلاف وقت و پراکندگی خرید میتوانید کلیه لوازم و تجهیزات مورد نیاز خود را یکجا و با قیمت مناسب از طریق تلفنی توسط کارشناس فروش ثبت سفارش نمائید کلیه لوازم لوله و اتصالات upvc و لوله سفید اتویی pp ، پمپ آب مشعل گازی و گازوئیلی در صورت وجود ظرف نهایتا 48 ساعت تحویل شما عزیزان خواهد شد همچنین کلیه وسایل ثبت سفارش تولید مثل دیگ های فولادی منابع دو جداره و کویل دار و منبع تصفیه آب استخر و جکوزی در صورت موجود به همان منوال 48 ساعت تحویل خواهد شد در غیر اینصورت پس از مشاوره تلفنی و ثبت سفارش تولید و واریز مبلغ نهایتا ظرف7 روز کاری تحویل شما عزیزان داده خواهد شد منابع دوجداره بسته به نظر طراح تاسیسات شما و یا در صورت نبود طراح ، توسط مشاوره تلفنی بصورت رایگان انجام خواهد شد منابع تولیدی با ورق 6 تا 3میلیمتر گالوانیزه در اندازه های مختلف مطابق حجم مورد نیاز موتورخانه شما قابل ارائه میباشد همچنین کلیه تجهیزات موتورخانه از جمله دیگ فولادی استاندارد با ورق فولادی 4 تا 6 میلیمتر در حجم و اندازه های مختلف با لوله های داخلی استاندارد مانیسمان و آتشخوار ارائه می شود مشتریان عزیز سایت چیدمان سازه میتوانند سفارش خرید خود را از طریق ثبت سفارش تلفنی پس از واریز مبلغ کالا و هزینه حمل سفارش مورد نظر خود بصورت بی واسطه و با قیمت مناسب ظرف مدت حداکثر 7 روز کاری پس از ثبت سفارش در محل پروژه تحویل بگیرند.

فروش منبع دوجداره گالوانیزه:


*با توجه به نوسان بازار قیمت ها استعلامی می باشند لطفا برای اطلاع از قیمت محصول مورد نظر با ما تماس بگیرید.


فروش  منبع دوجداره و کوییل دار

منبع دوجداره آب گرم :

منبع دوجداره آب گرم برای تولید آبگرم مصرفی ساختمان و استخر در موتور خانه ها بکار می رود براساس مبحث انتقال انرژی گرمایی با انتقال آب داغ از طریق دیگ آب گرم و کلکتور به مرکز منبع دوجداره باعث انتقال گرمایی بین سطح جامد جدا ره داخلی منبع دوجداره و در نهایت باعث گرمایش آب موجود در مجاورت منبع دوجداره (جداره خارجی منبع) می شود.

نحوه کارکرد منبع دوجداره:

منبع دوجداره از یک منبع استوانه ای بزرگ( در مرکز )که دو سر آن با دو عدسی محدب ساخته شده و محل رفت و برگشت آب کثیف دیگ میباشد و اطراف منبع استوانه ای بزرگ یک منبع استوانه ای کوچک تشکیل شده است و آب سرد وارد جداره اول منبع کوچک شده و آبگرم دیگ شوفاژ وارد جداره مرکز منبع بزرگ می گردد و بر اثر انتقال حرارت بین جداره اول و دوم ،آب درون جداره اول تبدیل به آب گرم مصرفی شده و آب درون جداره دوم (آب کثیف دیگ) پس از اتلاف گرمای خود راهی دیگ شوفاژ می شود.

کاربرد منبع دوجداره:

تهیه آبگرم مصرفی ساختمان ، ویلا و استخر برحسب ضرورت وبرمبنای مقدار نیازبه آبگرم تولید وعرضه می شود.

فروش  منبع دوجداره و کوییل دار

جنس منبع دوجداره:

جنس منبع دوجداره از ورقst-37 فولاد مبارکه با آبکاری گالوانیزه گرم می باشد.

ضخامت ورقهای منبع دوجداره:

معمولا ضخامت ورقهای جداره بزرگ اول و عدسی ها بدلیل فشار بیشتر از ورق های ضحیم تر 4-5-6 میلیمتر و برای جداره دوم بدلیل فشار کمتر که از آب شهر تغذیه میشود از ورق های ضعیف تر 2- 2.5-3 میلیمتر طبق سفارش مشتری ساخته می شود معمولا فشار آب شهر3بار است.

ظرفیت منبع دوجداره:

طراحی ظرفیت منبع دوجداره به مسائل ذیل بستگی دارد تعداد واحدها ،نوع کاربری ، ضریب تقاضا و ضریب همزمانی مصرف برای هر واحد که بین 100 الی 200 لیتر ظرفیت منبع دوجداره در نظر می گیریم ظرفیتهای منبع دوجداره از 200 لیتری تا 1500 لیتر می باشد.

موارد مهم قبل از سفارش و یا خرید منبع دوجداره:

زمان سفارش و یا خرید منبع دوجداره، نسبت به فضای ابعادی مناسب جهت نصب و بهره برداری از جمله قطر منبع دو جداره ، ابعاد منبع و امکان عبور از درب موتورخانه توجه کافی داشته باشید.

از جمله نکات فنی ( منبع دوجداره):

-درموتورخانه های بزرگ بهتراست بجای استفاده ازیک منبع دوجداره با ظرفیت بالا ازدومنبع دوجداره استفاده شودکه درمجموع همان ظرفیت را داشته باشند تادرصورت خرابی یا تعمیریکی ازمنبع ها، منبع دیگری بتواند آبگرم مصرفی ساختمان را تامین کند.

2- بهتر است اطراف منبع دوجداره را برای جلوگیری از اتلاف حرارتی و کاهش مصرف سوخت عایق کاری نمایید.

3- منبع دوجداره معمولا در قسمت عدسی پس از مدتی مورد پوسیدگی ، خوردگی و آسیب قرارمی گیرند دلیل آن هم ایجاد ترک های ریز در هنگام کشیدگی عدسی بوجود می آید از این رو بهتر است ورق منبع دوجداره را با ضخامت های بالاتر از 3*5 و 3*6 خریداری نمایید

4- نصب شیر یکطرفه برای کلیه منابع تولید آبگرم الزامیست شیر یکطرفه قبل از ورودی آبسرد به منبع قرار می گیرد جهت جلوگیری ازپس زدن آبگرم به داخل لوله های آبگرم استفاده می شود.

5- شیر اطمینان را در قسمت بالای منبع حتما نصب نمایید این کار باعث جلوگیری از انفجار منبع در سیکل بالای حرارتی بیش از حد مجاز می شود.

6- برای جلوگیری از رسوب آب در منبع دو جداره در مناطقی که سختی آب بالاست میتوانید از دستگاه سختی گیر استفاده نمایید استفاده از سختی گیر باعث جلوگیری از خوردگی و پوسیدگی منبع دوجداره در برابر سختی آب میشود.


مشتریان عزیز سایت چیدمان سازه برای اطلاع از قیمت محصولات و خرید منبع دوجداره ، منبع کویل دار ، دیگ فولادی و کلیه لوازم تاسیسات و موتورخانه شامل لوله و اتصالات upvc و لوله سفید اتوییpp میتوانید بصورت تلفنی با شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

تماس با ما


کلیه خدمات مشاوره، طراحی و پیمانکاری ساخت انواع ساختمان و ویلا، استخر و سونا و جکوزی، نصب و راه اندازی گرمایش و تصفیه آب استخر و جکوزی و محوطه سازی ویلا، ساخت آبنما و آبشاری صخره ای و طبیعی انجام می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.


آدرس:استان البرز، فردیس، سه راه حافظیه، بلوار ثابتی، خیابان ۴۸ دستگاه، گروه ساختمانی تاسیساتی چیدمان سازه